veiling / 7 juni 2016. / 582-699 Kunst & Toegepaste Kunst
[686] [687] [688] [689] [690]
kavel: 688 verkocht € 650.00

Wendingen. Maandblad voor bouwen en sieren van Architectura et Amicitia. Jaargang 3

Amsterdam, De Hooghe Brug, januari 1920 - december 1920, 12 nummers in 8 delen, rijk geïllustreerd, oorspronkelijk omslag, als blokboek gebonden met raffia, groot 4to formaat.
Complete jaargang in goede staat (ruggen wat sleets, nummers 5 en 11/12 missen een klein hoekje van vooromslag). Met los ingestoken Technisch Gedeelte in nummer 1 en 5. Omslagontwerpen van B. Essers, T. Bottema, M. de Klerk, J. Cantré, R.N. Roland Holst, H.A. van den Eijnde, H. Th. Wijdeveld, J. Jongert.