veiling / 7 juni 2016. / 582-699 Kunst & Toegepaste Kunst
[688] [689] [690] [691] [692]
kavel: 690 verkocht € 2100,00

Wendingen. Maandblad voor bouwen en sieren van Architectura et Amicitia. 4de jrg. no. 11

Gewijd aan het werk van den Amerikaanschen arch. Frank Lloyd Wright. Inl. door H.P. Berlage. Amsterdam, De Hooghe Brug, 1921, 38 p., met oorspronkelijk kleurenlithografisch omslag door El Lissitzky, gebonden als blokboek met raffia, groot 4to.
Omslag iets stofvlekkig en met klein scheurtje aan de voet van de rug. (Zeer) goed exemplaar.