veiling / 7 juni 2016. / 582-699 Kunst & Toegepaste Kunst
[685] [686] [687] [688] [689]
kavel: 687 € 300 - € 600

Herman Brood (1946-2001)

"Olifant". Aquarel, Groningen, 1988. Gemaakt door Brood als betaling voor een portie heroïne tijdens een concert dat Herman Brood & The Wild Romance gaf in de Oosterpoort in Groningen.
Gemaakt met een injectiespuit op pakpapier. 81 x 111 cm. Gesigneerd en gedateerd.

*Provenance: Uit collectie van de dealer, die toentertijd zelf dealde en gebruikte, maar dat leven achter zich heeft gelaten. Over de olifant; Na de vraag wat het moest worden vroeg hij een olifant, want dat zou z'n moeder wel leuk vinden aan de wand.