Toekomstige Veilingen

700-742 Fotografie

veiling / 7 juni 2016.
[700 - 710] [711 - 720] [721 - 730] [731 - 740] [741 - 742]
kavel: 700
[Koninklijk Huis] Paul Huf en Lou van Kollem
-25-jarig jubileum Juliana en Bernard, 1962, en viering huwelijk Beatrix en Claus, 1966. Collectie van 119 originele persfoto's in zwart/wit (waarvan 110 24,5 x 18 cm. en 9 kleinere). Grotendeels met stempels Paul Huf en Lou van Kollem, enkele andere. Voornamelijk in het Amstelhotel genomen foto's; eerste deel het 25-jarig huwelijksfeest van Juliana en Bernard in 1962, daarop volgend het huwelijk van Beatrix en Claus in 1966. Aanwezige en gefotografeerde gasten zijn o.a. Audrey Hepburn en haar man Mel Ferrer, Danny Kay, Marlene Dietrich, Maria Callas en Gina Lollobrigida.-
€ 150 - € 300
kavel: 701
Maria Austria Instituut
-Lot met 24 uitgaven van het MAI instituut, alle in kleiner formaat, tussen 1995 en 2010. Met o.a. auteurs Herman Brusselmans, Maarten 't Hart en Gerrit Komrij en foto's van Paul Huf, Maria Austria, Eva Besnyö, Henk Jonker etc. Toegevoegd: 3 andere kleine foto-uitgaven.-
€ 60 - € 100
kavel: 703
Tony Ray-Jones
-Eton, 1967. 13,5 x 20 cm. op karton. Printed from the photographer's original negatives by John Benton-Harris, archival processing by Conrad Hafenrichter. Nr. 92/125, print 1975. -

verkocht € 70,00
kavel: 704
[Sociale fotografie] Max Natkiel. Paradiso Stills
-Amsterdam, Fragment, 1e dr., 1986. Ongenummerd, ca. 200 pp. Vroeg document over de Amsterdamse punkscene + Peter Martens. Nothing Special. Kosmos, Amsterdam, 1981. 71 pp. + Anita Moerman. Hello Goodbye. Menno van de Koppel, 1992. 52 pp, geb. met s.o., oplage 500 ex. + Hollands Dossier 1980-1990. Een decennium fotojournalistiek. Nikkon, 1990 + Zone industrielle, Dolf Toussaint, Fragment, 1984 - en 6 andere.-

verkocht € 160,00
kavel: 705
William Klein. Moscow
-Preface Harrison E. Salisbury. Crown Publishers, New York, 1964. 184 pp. In wit linnen zonder s.o. Wit buitenzijde wat smoezelig, voorts goed + Hubertus Gassner, Rodcenko fotografien, Meulenhoff/Landshoff, 1982. 160 pp. geb. met s.o. - en 4 andere m.b.t. Rusland.-

verkocht € 80,00
kavel: 706
Hans Aarsman. Hollandse Taferelen
-Hollandse taferelen, Amsterdam, Fragment Uitgeverij, 1989, Eerste ed. hard-gekartonneerde band met illustratie en geïll. stofomslag. Oblong. 96 pp met foto's en tekst van Hans Aarsman. Mooi exemplaar, gesigneerd + Aarsman's Amsterdam. De Verbeelding, 1993. 132 pp. Gebonden, met s.o. Inclusief ingestoken foto, gesigneerd en afgedrukt door Aarsman. Bijgevoegd: The Dutch Carribbean, Willem Diepraam, de Arbeiderspers, 1978. 112 pp. - en 1 andere van Diepraam.-

verkocht € 170,00
kavel: 707
Divers
-Fotografie Lateinamerika von 1860. Erika Billeter, Benteli, Verlag 1981. 416 pp. Oblong, gebonden + Josef Sudek. Janacek-Hukvaldy, Supraphon, Praha, 1971. Geb. met s.o. + In/sight African Photographers' 1940 to the Present. Guggenheim, 1996. 280 pp. Geb. met s.o. - en 3 andere.-
€ 60 - € 90
kavel: 708
Na-oorlogse Nederlandse fotografen
-Amsterdam tijdens de Hongerwinter. Amsterdam, Contact/ De Bezige Bij, (1946). 7 tekstp., foto's van o.a. Cas Oorthuys en Emmy Andriesse, orig. halflinnen. Zonder s.o. + Ed van der Elsken Parijs. Foto's 1950-1954. Bert Bakker, 1981 - en 7 andere + Herman Hertzberger 1959-86. Bauten und Projekte, Arnulf Lüchinger, Arch-Edition, Den Haag. 383 pp. Geb. met s.o., gesigneerd met opdracht - en 4 andere van Hertzberger. -
€ 80 - € 150
kavel: 709
Divers
-Marrie Bot - Miserere. Die Grossen Busswallfahrten in Europa Rotterdam, Marrie Bot, 1985. Sc. goed ex. + The indelible image. Photographs of war - 1846 to the present. Harry Abrams, New York, 1985. 255 pp. geb. met s.o. + Andree Kertész. 60 Jahre Fotografie 1912-1972. Hanns Reich Verlag - Düsseldorf, 1972. 224 pp. geb. met s.o. Stofomslag aan bovenzijde besch. - en 5 andere. -
€ 70 - € 120
kavel: 710
Divers
-Henri Cartier Bresson Photographer. Voorwoord Yves Bonnefoy. Bulfinch, Little, Brown and Company, Boston/New York/London. 2e dr., 1999. 344 pp. geb. met s.o. + Walker Evans First and Last. Harper & Row, New York, 1978. 206 pp. Geb. met s.o. + Lisette Model. Ann Thomas, Musée des beaux-arts du Canada, Ottowa, 1990. 362 pp. + Glamour of the Gods. Photographs from the John Kobal Foundation. Robert Dance, Steids, 2011. 288 pp. - en 5 andere.-

verkocht € 90,00