800-828 Plaatjesalbums en reclame uitgaves

veiling / 7 juni 2016.
[800 - 809] [810 - 819] [820 - 828]
kavel: 800
C.J. van Houten & Zoon, Weesp
-Mijn filmboek, 1931. Touwgebonden, oblong album. Compleet met 84 plaatjes + Het tweede filmboek, 1932. Compleet met 84 plaatjes. Wat kleine scheurtjes in de marge, redelijk goed ex. + het Aanvullingsalbum, 1934. Compleet met 84 plaatjes. Rug netjes vernieuwd, voorts goed exemplaar.-

verkocht € 100,00
kavel: 801
Verkade & Company: Plaatjes Album I
-Plaatjes Album, Verkade & Company, Zaandam, 1903. pp. 30, 1903. Compleet met 138 ingestoken gelithografeerde plaatjes.-

verkocht € 170,00
kavel: 802
Full Speed Virginia Cigarettes. United Tobacco Agents, Eindhoven: Complete set v. 8 albums
-De Geschiedenis van de automobiel. P. Olyslager, 2e dr. 1955 + Over auto's en autorensport, P. Olyslager, 1956 + De auto in de moderne tijd, Ir. J.W. v. Wamelen, 1957 + Auto's, Speelgoed der mensheid dl. I & II, P. de Graaf/G. Berk, 1958-59 + Vissen en visverhalen, W. v. Veenendaal, e.a., 1960 + Dieren van overal, H. Rensenbrink, 1961 - en Dieren van dichtbij (honden), Mevr. v.d. Hoeven, 1962.-

verkocht € 140,00
kavel: 803
Koffie Hag
-Nederlandsche Gemeentewapenes deel I & II, ca. 1925. Beide compleet + Nederlandsche Heraldiek Album II; De Voormalige Gemeenten; De Heerlijkheden; Waterschappen; Nieuwe en Gewijzigde Gemeentewapens; Nederlandsch Oost-Indiƫ; Historische Geslachten (compleet t/m plaatje 225, daarna ongevuld) - en 5 anderstalige uitgaven van Koffie Hag.-

verkocht € 80,00
kavel: 804
John Player & Sons
-Military Uniforms of the British Empire Overseas, 1938. 24 pp. Compleet + The Coronation of H.M. King George VI and H.M. Queen Elizabeth 1937. 24 pp. Compleet, aan rug met cellotape hersteld + Bewaar-album met 600 los ingestoken plaatjes van Player; verschillende series, compleet + album met 249 plaatjes (laatste plaatje ontbreekt) - en enkele vellen met losse series + Do you know? Ching's Hig grade selected Virginia Cigarettes, leporello, ca. 1960. Compl. met 24 plaatjes.-
€ 80 - € 150
kavel: 805
Verkade & Comp., Zaandam: Plaatjes-Album 2
-1904. Compleet met 140 ingestoken gelithografeerde plaatjes. Goed exemplaar.-

verkocht € 75,00
kavel: 806
Verkade & Comp., Zaandam: Plaatjes-Album 3
-Serie 49 t/m 72. 1905. Compleet met alle insteekplaatjes.-

verkocht € 65,00
kavel: 807
Verkade & Comp., Zaandam: Albums
-Lot met 11 Verkade-albums waaronder Lente, 1906 (plaatjes ingeplakt, niet gestoken), en Friesland, 1918 (mooi exemplaar), De Vecht, Het Naardermeer, De IJsel - en 6 andere + Cees Dekker Kunstenaar bij Verkade. Jan Pieter Woudt, Stichting Behoud Cultureel Erfgoed Verkade, 2e dr., 2010. 48 pp. - en 1 andere.-

verkocht € 65,00
kavel: 808
J.A. Haas & Zoon, Azijnfabrikanten, Haarlem: Sprookjesboeken van Vader Haas (ca. 1927)
-naverteld door E. Dopheide-Witte (Tante Lize), Ill. Jan Wiegman. Complete set van 7 halflinnen boeken. Met 5x 24 en 2x 21 plaatjes. -

verkocht € 75,00
kavel: 809
IMA Internationaal Motorvoertuig Archief
-Marinus Schoevers, Amsterdam, 1951. 30 pp. Incl. 280 genummerde plaatjes, 10 plaatjes met verkeerstekens, 18 frontplaatjes en 17 merkenplaatjes - en 194 surplus plaatjes + enkele gekopieerde pagina's met achtergrondinformatie en 7 pagina's met in kaart gebrachte albuminformatie door Piet Gooijaers.-

verkocht € 80,00