800-828 Plaatjesalbums en reclame uitgaves

veiling / 7 juni 2016.
[800 - 809] [810 - 819] [820 - 828]
kavel: 810
Filmsterrenplaatjes
-2 insteekalbums met meer dan 1500 filmsterrenplaatjes van diverse kauwgom maatschappijen als Star-Gum-Works, Smith en Maple Leaf en Belgian Chewing Gum, o.a. MGM series A t/m E vrijwel compleet, met elk 198 plaatjes en diverse andere series. Alle uit jaren '30-'50 - en 2 kleinere mappen vol filmsterrenplaatjes.-

verkocht € 200,00
kavel: 811
Ten Have's Koffie & Thee, Deventer: Album
-Ca. 1915. Geniet album, compleet met 144 plaatjes en bovengeplakte titelstrookjes. 24 series van 6 in dit ten Have album: Series 5506 - Rotsen en Klippen t/m 5581 Diverse Kijkjes in Afrika.-

verkocht € 100,00
kavel: 812
Per Gazelle door ons land
-André Vlaanderen, 1931. 28 pp. geniet - en 6 andere uit de reeks + een doublure. -

verkocht € 65,00
kavel: 813
[Reclameboekjes]
-Lot met 24 reclameboekjes/folders waaronder "Voor uw keel Wybert", Het BB gaat moneleeren, Beste Bleeker, Hilversum, Het schrikbeeld in de opera, Coryfin Bonbons - en de Geschiedenis van een Flesch, Victoria Water. Alle vooroorlogs.-

verkocht € 80,00
kavel: 814
Player's Cigarettes
-3 albums met ca. 1750 ingestoken plaatjes van o.a. John Player & Sons, Will's cigarettes, Cope Brothers e.a.-

verkocht € 130,00
kavel: 815
Van Rijn's Mosterd Plaatjes Album
-Uitgever Firma van Rijn & Co, Utrecht, 1912. Album met Nederlandse plaatjes van Van Rijn met naam en plaats op elk plaatje. Compleet met 48 ingestoken plaatjes. Mooi exemplaar.-

verkocht € 100,00
kavel: 816
-Uitgever Firma van Rijn & Co, Utrecht, 1912. Album met Nederlandstalige plaatjes van Van Rijn met naam en plaats op 36 plaatjes. 12 aan achterzijde reclame voor Van Rijn. Compleet met 48 ingestoken plaatjes. Mooi exemplaar.-

verkocht € 100,00
kavel: 817
-Uitgever Firma van Rijn & Co, Utrecht, 1912. 3 Albums met Nederlandstalige en Duitstalige gelithografeerde plaatjes van Van Rijn met naam en plaats. Compleet met in elk 48 ingestoken plaatjes. Mooie exemplaren.-

verkocht € 270,00
kavel: 818
Maatschappij "De Betuwe" Tiel. Reclameboekjes
-Daan Hoeksema, ca. 1935. 1e serie, nr. 2 + 5e serie, nr. 7 + 10e serie, nr. 2 + 15e serie, nr. 4 + 17e serie, nr. 4, 6 en 7 + 26e serie, nr. 2, 3, 5, 6, en 8.-

verkocht € 100,00
kavel: 819
-Jan Luz, ca. 1938. 27e serie, nr. 1, 2, 5 en 8 + Pol Dom, ca. 1939. 28e serie, nr. 1, 2, 5 en 8.-

verkocht € 60,00