800-828 Plaatjesalbums en reclame uitgaves

veiling / 7 juni 2016.
[800 - 809] [810 - 819] [820 - 828]
kavel: 820
Maatschappij "De Betuwe" Tiel. Reclameboekjes
-Harmsen van Beek, ca. 1939. Serie 29, nr. 3, 6 + serie 30, nr. 4, 5, 6 + serie 31, nr. 5 en serie 32, nr. 1, 6 en 7.-

verkocht € 70,00
kavel: 821
Jb Bussink, Deventer Koekfabrieken, Deventer: Mijn Land
-Deel I-XI. 1927-1937. Tekst G.J. Nijland Complete reeks met elk 100 plaatjes en 2 grote platen. Alle in halflinnen in goede conditie. Hierbij enkele reclameblaadjes voor de albums + Het Verkeer deel I, II en III, 1938-1948. Tekst G.J. Nijland, oblong, halflinnen alle compleet met 96 plaatjes en 2 grote platen in goede staat.-

verkocht € 220,00
kavel: 822
N.V. Handel-Maatschappij Deli-Atjeh Amsterdam: Defilé Der Sporten
-Han Hollander, 1937. Gebonden, 110 pag. Compleet met 190 plaatjes.-

verkocht € 50,00
kavel: 823
Tabaksververij Herms. Oldenkott & Zoonen, Amsterdam: Wapen Albums
-1924. Complete set van 10 Wapen Albums inclusief het Slotalbum. Gelithografeerde voorplatten, geniet, nette set, compleet met alle plaatjes.-

verkocht € 100,00
kavel: 824
"Steeds Bereid" Leiden: Nederlandsche Heraldiek deel I en II
-Provincie Zuid-Holland. Gemeentewapens. Album I. Ringgebonden, mooi exemplaar. Plaatje 73 en 97 ontbreken, enkele alternatieve nummers achterin op los velletje geplakt + Album II, Provincie Noord-Holland. Compleet met alle plaatjes.-

verkocht € 80,00
kavel: 826
Ten Cate Thee Amsterdam: Postbezorgersalbum
-Ca. 1910. Album met 48 ingestoken gelithografeerde plaatjes met afbeelding van postbezorgers in nationale dracht met postzegel uit dat land. Bedrijfsnaam op achterzijde.-

verkocht € 120,00
kavel: 827
Turmac - In Filmland
-Philips tabaksindustrie, ca. 1930. Touwgebonden. Compleet met 144 plaatjes + Die schönsten Frauen der Welt. Club/Liga, 1931. Compleet met alle 192 fotoplaatjes.-
€ 60 - € 90
kavel: 828
Frima G. van der Spek Stoomkoffiebranderij, Delft: Jong Holland Album voor 144 Chromo's
-Ca. 1920. Compleet met 144 chromo's in halflinnen. Wat kleine krasjes op voorzijde + Gebrs. van den Biggelaar, Stoomkoffiebranderij & Theehandel, Breda. Delfstoffen-album. Compleet met 60 plaatjes - en 2 zwartjesalbums.-

verkocht € 95,00