veiling / 7 juni 2016. / 800-828 Plaatjesalbums en reclame uitgaves
[800] [801] [802] [803]
kavel: 801 verkocht € 170,00

Verkade & Company: Plaatjes Album I

Plaatjes Album, Verkade & Company, Zaandam, 1903. pp. 30, 1903. Compleet met 138 ingestoken gelithografeerde plaatjes.
Kaft knikje r.o, verder mooi exemplaar van het eerste album van Verkade.