veiling / 7 juni 2016. / 800-828 Plaatjesalbums en reclame uitgaves
[803] [804] [805] [806] [807]
kavel: 805 verkocht € 75,00

Verkade & Comp., Zaandam: Plaatjes-Album 2

1904. Compleet met 140 ingestoken gelithografeerde plaatjes. Goed exemplaar.