veiling / 7 juni 2016. / 800-828 Plaatjesalbums en reclame uitgaves
[823] [824] [826] [827] [828]
kavel: 826 verkocht € 120.00

Ten Cate Thee Amsterdam: Postbezorgersalbum

Ca. 1910. Album met 48 ingestoken gelithografeerde plaatjes met afbeelding van postbezorgers in nationale dracht met postzegel uit dat land. Bedrijfsnaam op achterzijde.
Zeldzaam.