850-1149 Strips en striporiginelen

veiling / 7 juni 2016.
kavel: 850
[Tijdschriften] Bravo!
-Lot met ca. 100 nummers van dit tijdschrift. Deels uit bundelingen gehaald. Een klein deel in goede conditie, grootste deel beschadigd aan rug. Grotendeels Nederlandstalig. Inclusief het eerste proefnummer, 1936.-

verkocht € 100,00
kavel: 851
[Tijdschriften] Kleine Zondagsvriend
-Bundeling 1952 nr. 1 t/m 26 - en 8 andere bundelingen; nrs. 12 t/m 18 - en 21. Alle met losse pagina's, deels incompleet - en enkele tientallen losse nummers en bijvoegsels, meest met plakrand van bundeling.-
€ 75 - € 150
kavel: 852
[Tijdschriften] Story
-Bundeling Album 3, met nrs. 24, 1e jaar, 1945 t/m nr. 49, 2e jaar, 1946. Enkele lichte beschadigingen, in redelijk goede staat + albums 6 t/m 12, alle met beschadigde ruggen - en enkele tientallen nummers uit bundelingen gehaald.-

verkocht € 110,00
kavel: 853
Dick Bos
-Alfred Mazure. Nr 1 t/m 26, Ten Hagen reeks, 1941-1948. In redelijk goede conditie + Soho, Maz-bibliotheek nr. 27 - en Glashard, J. v. Geuns & Co, 1969. 224 pagina's.-

verkocht € 300,00
kavel: 854
Spot Morton e.a.
-Ben Abas, 1947-1949. 7 deeltjes uit de reeks + 6 deeltjes Bob Crack - en 31 andere uit series als Panterserie, Katserie en De Pimpernel. Meest in gebruikte conditie, enkele doubletten.-

verkocht € 280,00
kavel: 855
[Biografiën]
-Archief Franquin. Loempia, 1991. 96 pp. Genummerd 1024/1500, hc in rood halflinnen + Marc Sleen. Een uitgave van de Bronzen Adhemar Stichting Turnhout, 1993 + Corto Maltese Memoires. Texte Michel Pierre, aquarelles et dessins Hugo Pratt. Casterman, 1988. 144 pp. Geb. met s.o. - en 8 andere.-

verkocht € 100,00
kavel: 856
Marten Toonder - Tom Puss and the Flying Caliph
-Lankhout, 1953. Oblong, geniet. Exemplaar in vrijwel nieuwstaat.-

verkocht € 260,00
kavel: 857
[Marten Toonder] Britse Tom Poes tekenfilms: Tom Puss and the Haunted Castle,
-The Magic Music & Tom Puss in Dreamland. Philips Reclamefilms 1948-'49. Originele 16 mm. reclametekenfilms die Toonder voor Philips maakte.-

verkocht € 250,00
kavel: 858
Marten Toonder - Blader Mee serie nr. 1 t/m 4
-Blazer & Metz, Amersfoort. Diana Edition Amsterdam, 1946. Gebonden met linnen rug. Set van 4 mooie exemplaren.-

verkocht € 700,00
kavel: 859
Walt Disney
-Les aventures de Mickey. Hachette, 1950. 32 pp. In halflinnen - en 9 andere uit de reeks. Hiervan 3 in goede, 3 in redelijke en 3 in matige conditie + Dumbo, Hachette 1948. 48 pp. geb. met s.o. + 1 andere - en 4 Nederlandstalige uitgaven uit de jaren '50. Toegevoegd: 3 Hachette-uitgaven van Felix le Chat in matige/redelijke conditie.-

verkocht € 80,00