850-1149 Strips en striporiginelen

veiling / 7 juni 2016.
kavel: 961
Uitgeverij Silvester
-De Eenhoorn, Gabella-Jean, Silvester, dl. 1-4 hc. 2007-2012 + De Orde van de Drakenridders. Ange/Briones, Silvester, dl. 4-10 hc. , 2009-2013 + Alim de Leerlooier, Lupano e.a., Silvester, dl. 1- 4 hc. 2007-2010 - en 8 andere.-

verkocht € 100,00
kavel: 962
Uitgeverij Silvester
-Arctica, Pecquer-Kovacevic-Schelle, dl. 1-5, hc, 2008-2013 + Major Arcanum, Pécau-Damien, dl. 1-4, hc, 2010-2011 + Machtsspel, Pécau-Pilipovic-Thorn, dl. 1-4, hc, 2009-2011. Dl. 3 besch. aan onderzijde + Empire, Pécau-Kordy-Chuckry, dl. 1-3, hc, 2007 - en 13 andere.-

verkocht € 120,00
kavel: 963
Uitgeverij Silvester
-Div. tekenaars en auteurs, Casus, dl. 1-6, hc, 2011-2012 + Tenuta, De Legende van de Scharlaken Wolken dl. 1-4, hc, 2009-2012 + Hub, De cyclus reeks dl. 1-7, 2006-2011 - en 7 andere.-

verkocht € 110,00
kavel: 964
Uitgeverij Silvester
-Drakenbloed, Istin/Michel/Cordurié, dl. 1-3 in cassette, 2008, dl. 1(vervolg)-4, hc, 2009-2013 + Istin-Lambert-Stambecco, Merlijn, dl. 5 t/m 10, hc, 2010 + Simon Andriveau, Gouden Eeuw, dl. 1-3 hc. 2007-2012 + Jarry, Richemond, Theo, Pieri - De Lemen Troon, dl. 1-5, hc. 2008-2012 - en 7 andere.-

verkocht € 150,00
kavel: 965
Uitgeverij Silvester
-Pecqueur-Henriet-Usagi, Golden Cup dl. 1-5 hc. 2009-2011 + Bollée-Griffo-Héloret, De Pijl van Nemrod, dl. 1-5 hc. 2009-2012 - en 19 andere.-

verkocht € 120,00
kavel: 966
Uitgeverij Silvester
-Diverse tekenaars/auteur - Zeven - dl. 1-10, hc. 2007-2013 + Duval & Pécau-Buchet - Uur U dl. 1-5, hc. 2010-2012 + Duval e.a. Hauteville House dl. 1-4, hc in cassette, 2007 - en 5 andere.-

verkocht € 100,00
kavel: 967
Don Lawrence - Trigië en Storm
-Trigië, deel 1-35, 1973-1985, sc. Compleet. Enkele delen wat minder, meest in goede staat + Trigië: de Werelden van Don Lawrence, hc. 1998. Ongenummerd ex. met plaat + Storm deel 1-27, 1978-2012, sc. Compleet + Deel 1, 2, 4 en 19 in hc, 1e dr. - en 4 andere.-

verkocht € 150,00
kavel: 968
Charlier/Hubinon - Roodbaard
-Deel 1-34 sc, meest in goede staat, grotendeels in eerste druk + Pandora Jeugdserie deel 1-4, 1961 + De Jonge Jaren van Roodbaard deel 1-5, Dargaud, 1996-2001, Eppo uitgave de Jonge Kapitein - en privébundel met uit de Sjors geknipte complete verhalen Muiterij op de Oceaan en Het spookschip.-

verkocht € 220,00
kavel: 969
Jacques Martin
-De Vlammenzee, Lombard Collectie, 1961. Hc, matig ex., geschaafd aan randen, rug los, geplakt, zonder schutbladen + Lefranc, dl. 1-26. 4 delen in mindere staat, verder goed/als nieuw + De Reizen van Alex, 15 dln. in nieuwstaat - en 30 andere delen uit reeksen van Martin, in goede conditie. -

verkocht € 170,00
kavel: 970
Henk Kuijpers
-Franka. Deel 1 t/m 22.In meerdere drukken. Deel 4 en 6 iets minder, verder goede exemplaren + felle flitsen + luxe hc uitgaves De Dertiende Letter en Succes Verzekerd, genummerd en in linnen gebonden met opgeplakte voorplaat.-

verkocht € 70,00