850-1149 Strips en striporiginelen

veiling / 7 juni 2016.
kavel: 870
Borge Ring - Lego
-Lego tekenfilmproject 1986. Ring werd gevraagd een tekenfilm te maken voor Lego. Dit zijn enkele schetsen, kopieën van schetsvellen die hij nooit retour kreeg en kopiëen van storyboard-ideeën. Daarbij enkele Lego-boekjes uit de tijd.-

verkocht € 80,00
kavel: 871
Borge Ring - Puck van Heusden
-Aquarel van Puck van Heusden achter de tekentafel in de Toonder studio's waar zowel Ring als Heusden toen werkten. 29,5 x 39,5 cm. - en 3 andere losse werkjes, elk 18 x 13 en aan achterzijde gesigneerd door Borge Ring.-

verkocht € 120,00
kavel: 872
Borge Ring - Libero
-Reclamewerk voor Libero. Volledig Libero continuity voorstel in storyboard, bestaande uit 7 vellen bestaande uit 18 scènes en 2 alternatieve eindscènes. Elke pagina 63 x 45,5 cm. In potlood met steunkleur en schetsen en aantekeningen in de zijmarge + een potloodschets van de fee uit het verhaaltje (32 x 26 cm.) en een gekleurd origineel van staande en vliegende fee (29,5 x 8 cm.) - en enkele kopieën.-

verkocht € 100,00
kavel: 873
Borge Ring
-6 schetsvellen Donald Duck en Pinocchio. Ca. 1952. "Studies in natekenen". 41 x 59 cm. + 6 vellen met poezen en vissen - en twee voorstudie-schetsvellen voor een Tokkie Tor-verhaal, ca. 1972.-

verkocht € 70,00
kavel: 874
Marten Toonder - Cinema & Theater
-Bundeling bijblad 25 maart 1933 t/m 17 februari 1934. Met hier en daar los werk van Toonder + bundeling 1940, nr. 2 t/m 18.-

verkocht € 140,00
kavel: 875
Marten Toonder - Schetsvellen voor Tentoonstelling N.R.C.
-Ca. 1955. Uit de collectie van Nelly van der Geer. Heer Bommel met verschillende gelaatsuitdrukkingen en poses. 26,5 x 19,5 cm. In lijst in passepartout. -

verkocht € 320,00
kavel: 876
Marten Toonder - tekening Heer Bommel en de Grootdoener
-Originele en volledig afgewerkte tekening van Heer Bommel en de Grootdoener. Mogelijk bedoeld als voorzijde voor een geplande maar nooit verschenen boekuitgave. Zwartwit, Oost-Indische inkt.-

verkocht € 650,00
kavel: 877
Marten Toonder - Originele tekening Concordia
-Voorschets en inkt-tekening, gesigneerd, 1986. Beide 20,5 x 14 cm. In passepartout in lijst.-

verkocht € 900,00
kavel: 878
-Ca, 1955. Uit de collectie van Nelly van der Geer. Heer Bommel in verschillende poses. Signatuur Toonder rechtsonder. 30 x 24 cm. In lijst in passepartout. -

verkocht € 200,00
kavel: 879
Marten Toonder - Filmcells
-Twee filmcells voor de avondvullende tekenfilm "Als je begrijpt wat ik bedoel". Scène met Super en Hieper tijdens het diner. 22 x 30 cm. En: Heer Bommel en Zwelgje. 22 x 30 cm. Beide in passepartout. -
€ 100 - € 150