850-1149 Strips en striporiginelen

veiling / 7 juni 2016.
kavel: 910
Peyo - Johan en Pirrewiet
-De bron der goden. 1e druk, 1957. Zeer goed exemplaar + De heer van Rodensteyn, 1954. Rug deels gerestaureerd met tape + Het Raadsel van de Maansteen, 1956. Rug onderste deel los - en 4 Avonturen van Robbedoes ...en Kwabbernoot. Franquin, Dupuis, 1950. Hc met linnen rug. Op schutblad met pen een naam, toch mooi exemplaar. Stempel vorige bezitter op titelblad - en 2 andere vroege uitgaves van Dupuis.-

verkocht € 400,00
kavel: 911
Remacle - De Avonturen van Ouwe Niek
-Deel 1 t/m 25, Dupuis, 1960-1983. Alle in eerste druk. Meest in goede conditie.-

verkocht € 280,00
kavel: 912
De avonturen van Kuifje + Alex e.a.
-Hergé, Casterman. 11 delen uit de jaren '60 met linnen rug (ruggen iets verkleurd) + 5x Blake en Mortimer, E.P. Jacobs, Lombard/Helmond + Alex, J. Martin, Casterman. deel 1 t/m 4, 1e druk, met roodlinnen rug - en 3 andere.-

verkocht € 100,00
kavel: 913
Dupuis
-Snosje. Macherot, Dupuis, nrs. 1 t/m 10, 1967-1984 + Sophi dl. 2 en 5, 1968/'73 + Baard en Kale, nrs. 9, 11, 13 t/m 16, 1966-1970 + Guus Slim, Millieux, nrs. 1, 3 en 4, 1958-1961 + De Sliert, deel 1-4, Roba, 1965-1968 + De minimensjes, Seron, dl. 1-14, 16,17, 21-23, 1e druk, 1974-'88 - en 3 andere. Meest in redelijk goede/goede conditie.-

verkocht € 190,00
kavel: 914
Peyo
-De Smurfen. Deel 1-6, 8-11, 13 en reclame-uitgave de Ruimtesmurf. Dupuis, 1963-1988. Meest in redelijk goede/goede conditie + Johan en Pirrewiet, nrs. 1-13, Dupuis, 1956-1970. Deels in eerste druk, in redelijke staat (nr. 11, 1962, in goede staat).-

verkocht € 40,00
kavel: 915
Chlorophyl + Lucky Luke e.a.
-Chlorophyl en de samenzweerders. Raymond Macherot, 1e druk, Lombard Collectie, 1956. Linnen rug onderzijde besch., voorts redelijk goed ex. met Kuifje's punt + 3 andere van Cholorophyl + Suske en Wiske, 4 vroege delen in 1e druk + De Zwarte Madam, illegale uitgave, 1969, klein vlekje voorzijde, voorts goed + Lucky Luke, 14 delen uit de eerste reeks, meest in oude houthoudende druk, laatste 3 dln. in 1e druk, in redelijk goede/goede conditie. -

verkocht € 110,00
kavel: 916
André Franquin - Robbedoes en Kwabbernoot
-Deel 1 t/m 21 + 24.Dupuis, 1954-1974. Deels in 1e druk (nrs. 6, 7 (slecht ex.), 8, 9, 10, 19-21, 24), verder grotendeels in oude houthoudende druk. Meest in redelijk goede/goede staat.-

verkocht € 100,00
kavel: 917
André Franquin
-Guust nr. 4 Flaters te koop. 1e druk. Dupuis, 1965 + Guust nr. 5 Flappende Flaters. Dupuis, 1e druk. Dupuis, 1967. Beide oblong in goede staat + Flater Spookalbum + Guust 6, 1e druk, Dupuis, 1968. Vochtvlekje in onderhoek, rug wat sleets - en 14 andere van Guust, meest in eerste druk. -

verkocht € 140,00
kavel: 918
Tom Poes + Paulus de Boskabouter
-Tom Poes Oberon reeks deel 1 t/m 29, 1974-'84 + Tom Puss Tales, Birn Brothers, 1946. Kaft wat potloodkrasjes - en 9 andere van Tom Poes + Paulus en het draakje, 5e dr., Ploegsma, 1969 + Paulus en schipper Makreel, 3e dr., Ploegsma, 1969 - en 8 andere van Paulus.-

verkocht € 100,00
kavel: 919
Asterix + Douwe Dabbert
-Asterix, Uderzo, Dargaud, 1967-1979. 16 Franse delen in hc, waarvan 13 in eerste druk + Asterix and Cleopatra, 1e dr. Brockhampton press, 1969 + 16x Asterix, Geïllustreerde pers e.a., meest in 1e dr. + Iznogoedh 8 dln + Hoempapa 3 dln. - en Douwe Dabbert dl. 1-15, sc, Piet Wijn, Oberon, Big Balloon, 1977-1990.-

verkocht € 210,00