850-1149 Strips en striporiginelen

veiling / 7 juni 2016.
kavel: 920
Enki Bilal + Jacques Tardi
-Er was eens 'n Voorbijganger... deel 1-4, Enki Bilal, Dargaud/Oberon 1978-'79 + De Jacht + Lady in Blue + Kermis der onsterfelijken - en 3 andere van Bilal + Loopgravenoorlog, Jacques Tardi, Casterman, hc, 1993 + Het ware verhaal van de onbekende soldaat, hc, Drukwerk, 1981 - en 13 andere van Tardi. -

verkocht € 90,00
kavel: 921
Edgar P. Jacobs
-Dossier Jacobs. Gérard Lenne, Oranje, 1991. 128 pp. Gebonden met linnen rug + De Wereld van Edgar P. Jacobs, Claude le Gallo, Lombard, 1984. 176 pp. + De avonturen van Blake en Mortimer dl. 1-11, div. drukken uit jaren '60 en '70 + Collectie "Onze Auteurs" Bob de Moor en Paul Cuvelier en de strip, Lombard, hc, 1984-'86 - en 2 andere.-

verkocht € 130,00
kavel: 922
Edgar P. Jacobs
-Blake & Mortimer editions, 1990-1991. Luxe genummerder reeks deel 2 t/m 9. Oplage 800 ex. Alle - op een na - (Het geheim van de Zwaardvis ontbreekt) door Jacobs getekende verhalen, inclusief de U-straal. In linnen met opgeplakte voorplaat. 1990-1992. De 3 formules van Professor Sato inclusief gelijkgenummerde gesigneerde zeefdruk van Bob de Moor - en De zaak Francis Blake. Jean van Hamme/Ted Benoit, Blake & Mortimer editions luxe reeks, 1996. Nr. 452/600 met gesigneerd ex libris.-

verkocht € 480,00
kavel: 923
Hermann
-De Torens van Schemerwoude deel 1-10, hc, Arboris, 1985-1991 + Dossier Hermann, hc, Arboris, 1985 - en Lugubere verhalen, hc, Arboris, 1988. Alle in goede staat.-

verkocht € 140,00
kavel: 924
Francois Craenhals
-Het Gevecht in de bergen, Paul Rijperman, 1983. Hc, met linnen rug - en 10 andere Craenhals uitgaves uit de reeks + Kris de Saeger, Dossier Craenhals, Arboris, 1990 - en 4 andere Rijperman uitgaves. Alle in goede staat.-

verkocht € 110,00
kavel: 925
Andreas
-Fantalia. Magic-strip, 1986. Hc met linnen rug + Rork, dl. 1-5, hc. Collectie "verhalen en Legenden" - en 8 andere van Andreas + De Blanke Lama dl. 1-5, Jodorowsky/Bess, Arboris, hc. 1989-1993 + Kogaratsu deel 0-5, Michetz/Bosse, Dupuis, 1988-1995 - en 3 andere.-

verkocht € 140,00
kavel: 926
Schuiten - Peeters
-Brüsel, Casterman, 1992. Hc + Herinneringen aan het Eeuwig Heden. Arboris, 1993 + de Holle Aarde 3 dln. - en 11 andere.-

verkocht € 140,00
kavel: 927
Moebius
-Verzamelde werken van Moebius 1-7. Hc. 1988-1991 + Johnny Difool dl. 1-7, Oberon, 1981-89. - en 14 andere. Alle in goede staat.-

verkocht € 160,00
kavel: 928
The Edgar Rice Burroughs Library of Illustration
-Edgar Rice Burroughs Library of Illustration. 3 Volumes Limited Edition, Russ Cochran, West Plains, U.S.A., 1977. Genummerde hc met opgeplakte plaat. Edgar Rice Burroughs, J. Allan St. John, Frank Frazetta Russ Cochran.-

verkocht € 170,00
kavel: 929
Moebius
-Folles Perspectives carnet de bord 1992-1995. Stardom, 1996. Gesigneerd. 5to in zwart kunstleer met opgeplakte voorplaat + Moebius. Une jeunesse heureuse. Stardom, 1999. Gesigneerd, oplage 1000 ex. Goudopsnee in zwart kunstleer met opgepl. voorplaat. -

verkocht € 300,00