850-1149 Strips en striporiginelen

veiling / 7 juni 2016.
[850 - 859] [860 - 869] [870 - 879] [880 - 889] [890 - 899] [900 - 909] [910 - 919] [920 - 929] [930 - 939] [940 - 949] [950 - 959] [960 - 969] [970 - 979] [980 - 989] [990 - 999] [1000 - 1009] [1010 - 1019] [1020 - 1029] [1030 - 1039] [1040 - 1049] [1050 - 1059] [1060 - 1069] [1070 - 1079] [1080 - 1089] [1090 - 1099] [1100 - 1109] [1110 - 1119] [1120 - 1129] [1130 - 1139] [1140 - 1149]
kavel: 930
Moebius
-Mockba. Carnet de bord. Stardom, 1990. Genummerd, gesigneerd. In roodlinnen met goudopdruk + Moebius. Cristal Saga. Portable Aedena. Portfolio, 1986. Doos met 10 platen, verantwoordingspagina en gesigneerde en genummerde titelpagina. Nr. 413/650 - en 11 andere van Moebius.-

verkocht € 360,00
kavel: 931
Willy Vandersteen
-Suske en Wiske. De Belhamel-bende. Fluwelen hc met goudopdruk in schuifdoos. 1e druk, 1982. Gesigneerd door Willy Vandersteen, oplage 500 ex., dit is nr. 204.-

verkocht € 220,00
kavel: 932
Henk Kuijpers - Franka
-Luxe uitgaven: Eigen risico, 2001 + Succes verzekerd, 1999 + de ogen van de roerganger, 1997 + Het Portugese goudschip, 1996 + De blauwe venus + Het misdaadmuseum, 1995. Alle in luxe linnen band met opgeplakte voorplaat. Alle genummerd en gesigneerd.-

verkocht € 110,00
kavel: 933
Don Lawrence
-Trigië. Deel 1-19, Big Balloon, hc, 1992-1998. Alle genummerd en gesigneerd + 2 sc van Trigië + 17 sc van Storm - en 2 hc: nr. 8, Stad der Verdoemden en nr. 22 De Armageddon Reiziger.-

verkocht € 220,00
kavel: 934
Marc Sleen
-De Rode Keizer. Herman Vanhellmont en Dirk Vermeirre, 1996. 8vo, geniet. Verschenen in oplage van 100 exemplaren. Dit is nr. 96 + De avonturen van Neus. Brabant strip vakantiegeschenk nr. 1, 1999 + 50 jaar Nero. Kroniek van een Dagbladverschijnsel. Standaard Uitgeverij, 1997. In linnen geb. met opgeplakte voorplaat. Dit is nr. 319 - en 2 andere.-

verkocht € 75,00
kavel: 935
Willy Vandersteen
-De Rakker. Tijdschrift, nummer 11 en nummer 20, 1944. Beide in goede staat + Zoo ik een Zeeroovertje was. Standaard-boekhandel, 1945. 24 pp. Kaft sleets.-

verkocht € 80,00
kavel: 936
Willy Vandersteen
-De avonturen van Rikki en Wiske, Standaard Uitgeverij, Antwerpen, 1995. Uitgave t.g.v. het 50-jarig bestaan van de Suske & Wiske reeks. Met het genummerd certificaat. Deze is gesteld aan K.(ees) Kousemaker. Nr. 982/1500. 8vo, hc met linnen rug.-

verkocht € 75,00
kavel: 937
Frans Piët
-Sjors, voorzitter van de rebellenclub. Negen en tachtig nieuwe vrolijke vertellingen. Boumaar, 1990. Nr. 56 van 100 in halflinnen gebonden exemplaren + Sjors van de Rebellenclub Vier en negentig vrolijke vertellingen. Stripwinkel Sjors, 1993. Genummerd en gesigneerd door Carol Voges + Sjors 67 vrolijke vertellingen, Stripwinkel Sjors, 1990. Genummerd en gesigneerd + Serie Oudhout deel 3-6. Boumaar, 2000. In groenlinnen met opgeplakte voorplaat - en 4 andere.-

verkocht € 140,00
kavel: 938
Hergé - Le Petit Vingtième
-Nr. 46, 1938, licht gebruind aan rechterzijde, goed ex. + nr. 39, 1938. Goed ex. + nr. 43, 1938. Goed ex. - en nr. 38, 1938. Wat verweerd aan voorzijde en rug.-

verkocht € 90,00
kavel: 939
Hergé - Verzameling Zien en Weten
-Chromo-albums: De Automobiel. I. van zijn oorsprong tot 1900. Historische en technische leiding: Jacques Martin, Lombard, 1953 + De Zeevaart I. van haar oorsprong tot 1700. Lombard, 1954 + La Marine de 1700 a 1850 (Franstalig), Lombard, 1963 + Vliegtuigen Oorlog 1939-1945, Lombard, 1953. Schutbladen besch., binnenzijde goed + Vliegtuigen I. van de oorsprong tot 1914. Lombard, 1954. Sporen van enkele andere plaatjes op schutbladen, voorts goed. Alle compleet met alle chromolitho's.-

verkocht € 220,00