Toekomstige Veilingen

770-799 Erotica

veiling / 7 juni 2016.
[770 - 779] [780 - 789] [790 - 799]
kavel: 770
Die legitime Erotik
-Die Brautnacht: Eine ethnologisch-kulturgeschichtliche u. sexualphysiologische Schilderung ihres Wesens und ihrer Bedeutung; Eine Morphologie ihrer Erscheinungsformen. Die legitime Erotik band I, Dr. Alex. Harwich, Gina Kaus und Alfred Kind, Verlag für Kulturforschung, Wien, Berlin, Leipzig, 1931. 192 pp. met 7 diepdruk bijlages en 6 op karton gemonteerde foto's. In linnen met vergulde bandtekening. Lichte verkleuring en wat sleets aan boven- en onderzijde rug + band 2: Flucht aus der Ehe, Eine psychologisch-physiologische darstellung, ein beitrag zur soziologie der sexualmoral und der Geschichte der untreue in der Ehe. Dr. Alfred Kind und Julian Herlinger, 224 pp. met diverse (beeld)statistieken. Wat sleets aan rug, verder goed exemplaar.-
€ 150 - € 300
kavel: 771
Homofilie
-Modern Man. May 1958. 34 pp. Geniet, 8vo + Man's World and Reg Park Journa. December 1963, geniet, 74 pp. + Tsar, Amigo, Coq e.a. Alle tussen 1957-1980. -

verkocht € 190,00
kavel: 772
Engelse pin-ups
-Escort, City Magazines, London, ca. 1967-1970. 11 nummers + Parade. City Magazines, London, 1966-1968. 17 nummers. Alle compleet met pin-up op middenpagina en in goede conditie. -

verkocht € 80,00
kavel: 773
BDSM
-Engelse BDSM met o.a. Dindy's Frightening Bondage Ordeals. New bondage story illustrated with 35 amateur model photos. 72 pp., geniet, ca. 1968 + Trussed up!. Mutrix Corp., geniet, 44 pp., ca. 1965 - en 9 andere m.b.t. rubber, touwen en spanking uit de jaren '60-'70 + 13 Amerikaanse BDSM-bladen op tabloidformaat uit de jaren '70; Bondage Times, Fetish times, Leather Links e.a. Alle met getekende voorkanten, en enkele met centrefold - en 4 andere erotische tabloids.-

verkocht € 70,00
kavel: 774
Naturisme
-Sunshine and Naturism. Charles Sennet, 3d. impr. 1945. 66 pp. + 10 bladen m.b.t. nudisme uit de jaren '50-'60 als Sonnenstrahl, Health and efficiency, naturisme. Toegevoegd: ao-reeks boekje 1313. Naturisme en nudisme.-

verkocht € 180,00
kavel: 775
Naaktfotografie
-20 bladen als Mein Modell, Art et Photographie, Art Studies, Kamera, Solo, Line etc. Alle jaren '50-'60, geniet en ruim geïllustreerd + Paris Magazine no. 4, 1949 - en 5 soortgelijke.-

verkocht € 110,00
kavel: 776
Engelse erotica
-20 Engelse erotische/pornografische bladen uit de jaren '60-'70; Stripper (3 nrs.), Exciting (5 nrs.), Cover Girl (2 nrs.), Kitten (2 nrs.) - en 8 andere. Alle compleet en in goede conditie.-

verkocht € 60,00
kavel: 777
[Chinese gouaches op zijde] Lot van 6 gouaches op zijde,
-alle ca. 26 x 21 cm., ca. 1900 (hier en daar licht aangetast door vocht).-

verkocht € 1100,00
kavel: 778
[Körperkultur] Die Schönheit
-Schönheitsbewegung und Unterricht. Verlag der Schönheit, Dresden. Lot met 25 nummers van dit tijdschrift uit de jaren '20. Met vele fotografische afbeeldingen. -

verkocht € 220,00
kavel: 779
[Prachtige complete prentreeks. Shunga] Ukiyo-e no hyoujou-bi
-Tokio, Bijutsu-sha, februari 1931, twee letterdruk tekstbladen met titel, inleiding en recensies van het werk (van een kalligraaf, een schrijver, een onderzoeker en een journalist), en in totaal 24 kleurenhoutsneden naar Kionaga, Hokusai, Eisen etc. en deels ongesigneerd, alle ca. 25 x 22 cm., met bovenmarges opgeplakt aan weerszijden van een leporello tussen twee met zijde beklede platten, 31,5 x 25,5 cm. (lengte uitgeklapte leporello 404 centimeter!), voorplat met titeletiket op zijde.-

verkocht € 800,00