770-799 Erotica

veiling / 7 juni 2016.
[770 - 779] [780 - 789] [790 - 799]
kavel: 790
[Erotica]
-Torrid tales or South of the Border. Illustrated. Author Anonymous. Published by Varoni Publications. 112 pp. + Confession of an Ex-Bellman. Jimmy Harrington. Privately Printed, 96 pp. Met 20 illustraties - en 3 andere + Cyclopedia of the Science of Sex and Life. Education and character building by Eli F. Brown, M.S., M.D. and Joseph H. Greer, M.D., 1938 + Auto-erotic Practices. New Enlarged edition. Porter Davis, Mental Health Press, New York, 10th printing, 1953 - en 4 andere vroege werken m.b.t. sexuologie.-

verkocht € 120,00
kavel: 791
[Pornografie/Erotica]
-Lot met 39 fototijdschriften, meest uit de jaren '60. Met o.a. New Eldorado, Shadow, Tabu, Les Femmes, Play-girl, Nude, Paris Tabou en Twin Sex. Vrijwel alle in goede staat. -

verkocht € 100,00
kavel: 792
[Erotica] 3 Japanse leporello's
-China, 20e eeuw, gemaakt voor toeristische markt. 3 leporello's, 18,5 x 11,5 cm., met 5 erotische voorstellingen op karton. Boekbanden in leer met opgeplakte tekstuele voorplaat.-

verkocht € 110,00
kavel: 793
[China] Scroll
-Scroll met 10 erotische voorstellingen, gemaakt uit een stuk. Lengte 265 cm. + een scroll met 5 losse erotische voorstellingen op zijde. Lengte 203 cm. China, 20e eeuw. 1. Met floraal gedecoreerde uiteinde. 2. Met tekst op uiteinden. Beide gerold aan houten bevestigingslatjes, touwgebonden. -
€ 80 - € 150
kavel: 794
Pin-up kalenders
-Kamera Calendar. Harrison Marks, Kamera Publications, England, 1962. Fotokalender met 12 bladen + Kamera Calender, 1961 - en 2 andere.-
€ 75 - € 125
kavel: 795
Pin-up kalenders
-The Varga Girl. Kalender 1947. 12 bladen. In goede staat + Springmaid calender, 1951. "The Drive In" + 3 pin-up calendercards 1969 - en 1 andere.-
€ 75 - € 125
kavel: 796
Pin-up luciferverpakkingen
-130 lucifermerken met pin-up voorstellingen. 44 verpakkingen met coverillustratie door Thompson, Mecury Match, Chicago, jaren '50 + 24 pin-up luciferverpakkingen George Petty + 38 cover art Elivgreen - en 24 andere.-
€ 75 - € 125
kavel: 797
[Joost Veerkamp] Het verkennen van jongens. Behelp je met een welpje
-Geheel herziene versie ter gelegenheid van het 75-jarig bestaan van Scouting Nederland. Door Lord Robert Baden Powell of Wilwell. Met illustraties van de schrijver. Amsterdam, Guy te Laer [= Gerard Timmer], 1985, 41 p., illustraties, oorspronkelijk linnen door binderij Phoenix, in halflinnen doos, oblong folio.-

verkocht € 230,00
kavel: 798
Bart'd Eyckermans. Erotiese monsters
-Titelblad met aquatint illustratie (6,2 x 5,2 cm.), genummerd 2/12 en gesigneerd in potlood, gevolgd door 6 in potlood gesigneerd en getitelde etsen/aquatinten, los als uitgegeven in kartonnen map met opgeplakt titelblad, folio formaat, de map op zijn beurt los in met bruin fluweel beklede doos, 44,5 x 35 cm. -
€ 50 - € 100
kavel: 799
[Henk Meijer] Pornografie
-De Trein naar Haarlem. Oplage 10 exemplaren, nr. 7. Alex Anders, 1972. Opgedragen aan de vrouw van de directeur van de Nederlandse Spoorwegen en alle andere vrouwen die zich in de trein vervelen. 15 pp. + "Yvon". Memoires aan een meesteres, Anoniem, 1970 + De Venus in leer + Het geheime dagboek van Linda + Serie: Rapporten van het R.I.S.O.P. een sociaal-psychologische studie in samenleving. Het vierdubbele leven van Fred Ubbo Veenstra. Uitgave Ministerie van Liefde, Den Haag 1977. Geïllustreerd met 17 tekeningen van en door de schrijver - en 9 andere.-

verkocht € 550,00