100-135 Literatuur

veiling / 2 november 2009
[100 - 109] [110 - 120] [121 - 130] [131 - 134]
kavel: 100
W.F. HERMANS.
-Mandarijnen op Zwavelzuur Amsterdam, Thomas Rap, 1973. Halflinnen met kartonnen platten. Vierkant 4to. 282 pag. 4e druk. -

verkocht € 120,00
kavel: 101
OSCAR WILDE.
-Volière in Agris Occupatis nummer 6, 1944. Touwgebonden, 24 pag. Oplage 2 x 100 ex.-

verkocht € 60,00
kavel: 102
PARADE DER PROFETEN.
-Parade der Profeten Complete Reeks, oa. debuut W.F.Hermans. Litterair Tijdschrift. Complete reeks van 7 tijdschriften genummerd 1 tm 13, april 1944-april 1945. Verscheen maandelijks te Amsterdam in een beperkte genummerde oplaag. Alleen zij, die nog niet publiceerden konden meewerken. Werk van hen, die reeds publiceerden, werd slechts bij uitzondering - onder verwijzing 'gast' geplaatst. Touwgebonden.-

verkocht € 360,00
kavel: 103
THOMAS MANN.
-Tristan. Munchen, Drei Masken Verlag, 1922. Met etsen van Edwin Scharff. Een eenmalige oplage van in totaal 340 waarvan 250 genummerde exemplaren. Dit is nummer 187. Met signatuur van de kunstenaar.-

verkocht € 180,00
kavel: 104
SIMON CARMIGGELT.
-Rondje van de zaak. + Griep, door Mr. E. Elias, Kurt Tucholsky en S. Carmiggelt. 16 blz. Uitgave van Philips-Duphar, Amsterdam. + Langwerpig boekje, Een hand vol speciale kronkels (eerder verschenen in het Parool). Uitgave Parool, 1976. -
€ 40 - € 70
kavel: 105
CHARLOTTE MUTSAERS.
-De Markiezin. Black Olive Press, Amstelveen/Corfu, 2005. Een van de 110 exemplaren, gebonden door Pau Groenendijk Mooie Boeken. Voorzien van een Piezografie, genummerd met signatuur. Dit is nr. 31.-

verkocht € 60,00
kavel: 106
lUCEBERT
-Dag en nacht. Vijftig stadsfoto's van 's-ochtends tot 's-avonds met gedichten van Lucebert. Hilversum, Van Saane, z.j. 40, [2[ p. Pap. omsl. Rugje verkl., verder goed. -

verkocht € 50,00
kavel: 107
BAUDELAIRE, CHARLES.
-Der Verworfene. Nachdichtungen von Hans Haveman. Mit sechs Holzschnitten von Curt Stoermer. Hannover, Der Zweemann, 1920. 80 p. H. leer met gemarm. kart. platten. Onafgesn. Opl. 50 + 250 + 700 genumm. ex. D.i. nr. 70, 1 van 250 ex. in half leer.-

verkocht € 90,00
kavel: 108
DAS KRIMINAL-MAGAZIN.
-Herausg. von EDGAR WALLACE. Leipzig, Wilhelm Goldman Verlag. 2e jrg. nr. 17, 19, 20, 21, 24 + 3e jrg. nr. 26 en 31. Met zw. wit foto's en ill. Orig. pap. omsl. (enkele ruggen besch.). (totaal 7) -

verkocht € 50,00
kavel: 109
NIETZSCHE, FRIEDRICH.
-Also sprach Zarathustra. Zarathustras Vorrede. Colofon: "Dieses Buch wurde handgeschrieben und ausgeschmueckt von Frans Hoech. 1924." Origineel unicum. 33 folio bladen, chinees gebonden. Dubbelzijdig beschreven.-

verkocht € 150,00