550 -599 Kunst en kunstboeken

veiling / 2 november 2009
[550 - 559] [560 - 569] [570 - 579] [580 - 586]
kavel: 550
Simplicissimus VI jahrgang 1901-1902
-Albert Langen, 1902. Volledig jaargang 1-52, in originele band van dit tijdschrift. -

verkocht € 80,00
kavel: 551
CHAGALL, MARC.
-Glasmalereien fur Jerusalem. Text von Jean Leymarie. Monte carlo, Andre Sauret, 1962. 212 p. Linn. Stofomsl. Helaas missen de bijbehorende orig. litho's. Mooi ex. In kartonnen slipcase.-
€ 100 - € 200
kavel: 552
KOKOSCHKA.
-Oskar Kokoschka. Zwanzig Zeichnungen. Berlijn, Verlag der Sturm, 1913. Titelblad, inhoudsopgave en 20 tekeningen (reproductie) in orig. portfolio. H. Linn. met kartonnen platten. Portfolio iets gevlekt, tekeningen in goede staat. Zeldzaam. -

verkocht € 200,00
kavel: 553
Jean Cocteau: ROMÉO ET JULIETTE. Prétexte à mise en scène, d’après le drame de W. Shakespeare.
--Décors et costumes de Jean Hugo. Au Sans Pareil, 1926. Een van de 30 genumm. exemplaren op geschept 'gevergeerd' papier, met naast de 20 kleurenlitho's van Hugo een extra suite met daarin 20 zwartwit afdr. In bijbehorende geill. map.-

verkocht € 250,00
kavel: 554
EX-LIBRIS.
-Origineel ontwerp voor ex-libris voor E.A. Oudt. Kunstenaar onbekend (onduidelijk gesigneerd: J.H?). Gedateerd 13-VI-1942. Diverse technieken op papier. ca. 32 x 41 cm. Ingelijst achter glas. -
€ 100 - € 200
kavel: 555
POL DOM.
-Paul (Pol) Louis Carel Dom (Antwerpen, 4 juli 1885 - Den Haag, 21 februari 1970). Originele ets. 31 x 23 cm. Marktscene. r.o. in potl. gesign. Ingelijst achter glas. -

verkocht € 100,00
kavel: 556
Art Nouveau en Art Deco in Nederland.
-Leidelmeijer en van der Cingel,Meulenhoff/Landshoff, 1983. + Nederlandse Keramiek 1975/1985, Mieke G. Spruit-Ledeboer, Allert de Lange, 1985. En 2 andere.-

verkocht € 60,00
kavel: 557
DE WERELD BINNEN HANDBEREIK.
-Nederlandse kunst- en rariteitenverzamelingen, 1585-1735. 2 dln. Verschenen t.g.v. tentoonstelling met dezelfde naam, 1992. Zwolle / Amsterdam, Waanders / Historisch Museum, 1992. 368; 215 p. Ing. Met ill. Deel 2 is de catalogus. (totaal 2)-

verkocht € 55,00
kavel: 558
ARCHITECTUUR.
-LE CORBUSIER. Maniere de penser l'urbanisme. Urbanisme des ciam, collection Acoral. Dirigee par Le Corbusier. Premier Volume. Editions de l'Architecture Aujourd'hui. 1946. 184 p. Ing. orig. pap. omsl. Met afb. Gaaf ex.-

verkocht € 60,00
kavel: 559
KATHE KOLLWITZ.
-NAGEL, OTTO. Kathe Kollwitz. Dresden, VEB Verlag der Kunst, 1963. 257 p. Linn. Met afb. in zw.wit. -
€ 100 - € 200