200-279 - Sport

O.a. Olympische Spelen

veiling / 2 november 2009
[200 - 209] [210 - 219] [220 - 229] [230 - 239] [240 - 249] [250 - 261] [262 - 269]
kavel: 210
Voetbal: Utrechtsche Voetbal Vereeniging, Gedenkboek 1902-1927
-Ontwerp omslag H. Pieck. Voorzien van zwart-wit foto's. 119 blz. -

verkocht € 60,00
kavel: 211
Voetbal: ADO Den Haag, Een kwart eeuw voetbal-idealisme 1905-1930 + 1 andere
-(totaal 2) Drukkerij 'De Arbeid' Den Haag, 98 blz. + programmaboekje 25 jarig bestaan ADO. Ontwerp omslag Bussmann. 24 blz. -

verkocht € 130,00
kavel: 212
Voetbal: D. F. C. Geschiedenis der Dordrechtsche Football-Club, zesde tijdvak 1933-1948
-Supplement op het herdenkingsboek der D. F. C. 1933. Voorzien van veel zwart-wit foto's. Drukkerij Henskes, Dordrecht. sc, 59 blz. -

verkocht € 30,00
kavel: 213
Voetbal: Het Sparta Boek, Gedenkboek 40 jarig bestaan Sparta Rotterdam, 1888-1928
-Drukkerij E. de Bont & Zoon Rotterdam. Voorzien van zwart-wit foto's en persoonlijke berichten van clubspelers. 280 blz. -

verkocht € 60,00
kavel: 214
Voetbal: Sparta Rotterdam Gedenkboek 1888-1948 gesigneerd door spelers.
-Op titelblad: 'Ter herinnering 1944-1948' met daaronder 14 handtekeningen van spelers. Uitgave Van Waesberge, Hoogewerff & Richards N. V., Rotterdam. hc, 194 blz. -

verkocht € 160,00
kavel: 215
Voetbal: 25 jaar Roodbroek, Gedenkboek Haarlemsche Football Club 'Haarlem' 1889-1914
-G. Oostenboek en Zoon, Haarlem. Voorzien van zwart-wit foto's. hc, 279 blz. -

verkocht € 60,00
kavel: 216
Voetbal: 50 jaar W. V. V., Winschoten, 1896-1946
-Jubileumnummer van het clubblad van de Winschoter Voetbal Vereeniging. 60 blz. -

verkocht € 20,00
kavel: 217
Voetbal: Gedenkboek 30 jarig bestaan A. S. W. Dordrecht, 1920-1950
-47 blz. -
€ 20 - € 30
kavel: 218
Voetbal: Jubileum-nummer v.v Rood-Geel, Leeuwarden 1921-1961
-Jubileumnummer van het clubblad. 36 blz. -
€ 20 - € 30
kavel: 219
Voetbal: Jubileumnummer Van Ahrend's Voetbalclub, 1915-1940
-Amsterdam, 1940. Met zwart-wit foto's. 20 blz. -
€ 20 - € 30