200-279 - Sport

O.a. Olympische Spelen

veiling / 2 november 2009
[200 - 209] [210 - 219] [220 - 229] [230 - 239] [240 - 249] [250 - 261] [262 - 269]
kavel: 220
Voetbal: Gedenkboek ter gelegenheid van het 60 jarig bestaan der Arnhemse Voetbal- en Athletiekclub 'Vitesse' 1892-1952
-Rijk voorzien van zwart-wit foto's. 111 blz. -
€ 60 - € 100
kavel: 221
Affiche voetbal: Groote serie wedstrijd te houden door de R. K. V. V. 'Armada', Grevenbricht
-82 x 50 cm. Wedstrijd gehouden op Donderdag 21 mei 1936 (Hemelvaart). Druk: Kleinjans en Oberndorff, Sittard. -

verkocht € 30,00
kavel: 222
Affiche Wielrennen: 2de ronde van Beverwijk, zondag 19 mei 1946
-Georganiseerd door Rennersclub 'Kennemerland'. Druk Hette Woudstra, Alkmaar. 75 x 53.5 cm. -

verkocht € 100,00
kavel: 223
Voetbalgedenkboeken; Gedenkboek uitg. ter gelegenheid van het 20-jarig bestaan der Algemeene Nederlandsche Voetbalver. " De Zwaluwen".
-1907-1927. Met een voorwoord door Karel Lotsy. Dordrecht, 1927. Orig.linn. + Geschiedenis der Dordrechtsche Football-Club. Samengesteld ter gelegenheid van het 75-jarig bestaan der D.F.C. Orig.linn. En 1 andere. (totaal 3)-

verkocht € 30,00
kavel: 224
Voetbal: Esso. Drie verzamelmappen van elftalfoto's van voetbalclubs uit de Nederlandse competitie, seizoen 1958-1959.
-Zeer fraaie en bijzondere collectie van kleuren elftalfoto's op A4 formaat van alle clubs uit de toenmalige Eredivisie, Eerste Divisie A en B. -

verkocht € 60,00
kavel: 225
Brio set schaatsfoto's in winkeldisplay
-1968, set van 8 foto's, per foto verkrijgbaar bij aankoop 2 pakjes Brio. + Bona Olympiade spel 1976. -

verkocht € 20,00
kavel: 226
Arena Table Badminton.
-Ca. 1920 Compleet met flyer, handboekje, twee badmintonrackets, pluimpjes, het net en de spanners in de originele koffer. -

verkocht € 50,00
kavel: 227
Calve voetbalclub miniatuurboekjes
-17 van de 18 dln., 1982. + Hero: "met Cruyff aan de bal" deel 1-4 en 6. -

verkocht € 50,00
kavel: 228
Jubileumuitgave G.V.A.V.-Rapiditas 1921-1951
-Jubileumuitgave Groningse sportvereniging. Gebonden, linnen, met relieftek., 152 pag. -

verkocht € 50,00
kavel: 229
Plaatjesalbum: Voetbal in het Noorden
-Uitgave K.Tiktak-Koffie-en theehandel, Groningen-Amsterdam, 1939. Plaatjes 78 ontbreekt. Mooi exemplaar.-

verkocht € 90,00