800-899 Overige boeken

veiling / 2 november 2009
kavel: 800
Detective: Dennis Wheatley presents a fourth murder mystery plaanned by J.G.Links: Herewith the Clues!
-Hutchinson & Co. London, 1939. Originele detectiveroman die vergezeld ging met vele bijvoegsels als paperclip, stukjes haar, plant, brieven etc. + 2x Who Killed Robert Prentice? - Nederlandse (2e druk) en Engelse versie. Beiden uit 1936, incl. bijlages. -
€ 45 - € 75
kavel: 801
ABC boek: The Burma Alphabet
-(In English & Burmese) From the original sketches by Charlotte E. Wheeler Cuffe. Sold on behalf of the Fund for the Queen Alexandra Children's Hospital, Mandalay of which Her Majesty is Patroness. Folio, touwgebonden, ca. 1917. -

verkocht € 70,00
kavel: 802
Jubileum fotoboek directeur Thieme & Cie Zutphen, 1906-1956 + 2 andere
-Bedrijfsfoto-album gemaakt voor en aangeboden aan H. G. J. Schillemans ter gelegenheid van zijn 50 jarige werkzaamheid en zijn afscheid als directeur van Thieme met orig. foto's van bedrijvigheid in zijn bedrijf. In bijbehorende cassette. + Gedenkboek Firma W. J. Thieme & Cie, aangeboden aan de heer W. J. Schillemans bij zijn 25 jarig jubileum. 62 blz. + Gedenkboek 100 jaren W. J. Thieme & Cie Zutphen, 1967. -

verkocht € 260,00
kavel: 803
Kunst - Klaasse, Piet. Concours Hippographique. Van Holkema & Warendorf. Bussum. 1975
-Verbeelding van het paard: schetsen, tekeningen, afbeeldingen in kl. en zw/w.-
€ 40 - € 80
kavel: 804
Kunst - Mandiargues, Andre Pieyre de. Maeght. Paris. 1975
-1e druk. fraaie monografie van het werk van Chagall. bevat een originele kleurenlitho (le fleuve vert). rijk geillustreerd.-

verkocht € 40,00
kavel: 805
Kunst - Demeulemeester, Armand & Louf, Dom Andre. Via Crucis. Free Press. Ronse. 1980
-1e druk. Kruisweg van de Stilte. Gesigneerde eenmalige oplage van 100 exempl. (nr.84); Portfolio met 12 kleurenreproducties en 12 genumm. en gesign. zeefdrukken van Armand Demeulmeester. Tekst Dom Andre Louf, Abt van Katsberg. Uitgeg. i.o.v. Trappistenabdij St. Sixtus Westvleteren.-
€ 200 - € 400
kavel: 806
Boekwetenschap; Jubilaums Katalog der Verlagsbuchhandlung Wilhelm engelmann in Leipzig. 1811-1911. Gedrukt in slechts 50 exemplaren.
-Met afbeeldingen en bijlagen. 447p. Luxe editie in 50 genummerde exemplaren. " Auf Reinem Hadernpapier Abgezogen". Dit is nr. 26. + Die Erfindung der Buchdruckerkunst. Heinrich Meisner/Johannes Luther. Bielefeld und Leipzig, 1900.-

verkocht € 50,00
kavel: 808
Veldheer, J.G./ Nieuwenkamp, W.O.J.
-Alte Hollaendische Staedte und doerfer an der Zuidersee. Met 30 volpagina houtsneden. Leipzig, Eugen Diederichs, 1902. Orig.pap. -

verkocht € 100,00
kavel: 809
Natuur; European Ferns. By James Britten. Met 30 volpagina kleurenlitho's.
-London, Paris & New York, Cassels, Petter, Galpin & Co, 1885. Orig. H.leer.-
€ 70 - € 150
kavel: 810
Culinair; Oblong uitgave met 36 orig. kleurenlitho's Berlin, ca. 1900.
-Kunstgemasse Garnierung von Schusseln. Mit 36 farbigen mustertafeln. Orig. linn. Oblong uitgave met 36 volpagina kleurenlitho's. + tekst. -

verkocht € 70,00