Toekomstige Veilingen

1-120 Kinderboeken, papieren speelgoed en prentenboeken

veiling / 6 december 2016
[1 - 10] [11 - 20] [21 - 30] [31 - 40] [41 - 50] [51 - 60] [61 - 70] [71 - 80] [81 - 90] [91 - 100] [101 - 110] [111 - 120]
kavel: 1
[Arthur Rackham] Rip van Winkle
-Washington Irving. Amsterdam, Van Holkema & Warendorf, 1906. 97 pp. Folio, in kalfsleer gebonden met tipped-in voorplaat, vergulde lettering en bandversiering. Nr. 208 van 325 exemplaren. Met 50 tipped-in platen door Arthur Rackham. Mooi exemplaar, met bindlinten nog om de rug, en enkel aan uiteinden licht beschadigd. Rug aan boven en onderzijde licht sleets, voorts net exemplaar. -

verkocht € 200,00
kavel: 2
Kinderboekjes H.E.V. Amsterdam 1878
-De vormen maken den man. Het Evangelisch Verbond, Amsterdam, 1878. 16 pp. 8vo + Het blinde Meisje + De vermoeide kleine Reiziger + Grietje Bolkamp + Het Paspoort + In weegschalen gewogen + Hoe een gelukkigen dag door te brengen + Ontevredenheid of Aanzienlijk en gering + Ware moed, of wat is een lafaard? - en Een gewichtig bezoek.-
€ 45 - € 70
kavel: 3
Les Pays-Bas Unis, abrégés par J.F. Martinet, à l'usage des écoles
-Traduit de l'Hollandois. Amsterdam, J. Allart, 1790, (8),212p., met 11 gravures: 2 uitslaande kaarten (1x handgekleurd), 6 platen met elk 2 illustraties, 2 uitslaande platen met portretjes van beroemde Nederlanders en ten slotte 1 groot uitslaande plaat met facsimiles van 26 handtekeningen, contemporain verguld half kalfsleer met marokijnen titelschildje en eigenaarsinitialen "M.E.I.A." op de rug (watervlekkig exemplaar, hier en daar scheurtjes).-
€ 150 - € 300
kavel: 4
Kleynen Atlas ofte curieuse beschryvinghe van de geheele weireld,
-benevens alle de gedenkweirdigste zaeken die in alle landen ende provincien te zien ofte te vinden zyn. Byeen vergaederd uyt verscheyde geloofweirdige Auteurs, door eenen nieuwsgierigen Liefhebber. Gent, Jan Meyer, z.d. (1736), (2),230 p., contemporain gemarmerd schaapsleer (kl. defectjes, schutbladen ontbreken).-
€ 80 - € 160
kavel: 5
Ten Brink's Nieuwe Prenten
-1e serie no. 1 t/m 24. In een band gebonden; privé-bandje in halflinnen met gemarmerde platten uit de tijd. Bijgebonden een handgeschreven inhoud van alle onderwerpen op de prenten op alfabetische volgorde. -

verkocht € 100,00
kavel: 6
Lot van 7 diverse kinderboeken jaren '20-'30
-Van dit en Dat en alles wat. Auteur en uitg. onbek. 20 pp. Oblong, linnen rug, ca. 1920 + Plaatjes met Praatjes, ca. 1920. 10 pp. Uitg. onbek., No. 924 + Met Vacantie door Oom Pim, 10 pp. Uitg. onbek. No. 723 - en 4 andere.-

verkocht € 80,00
kavel: 7
Lot van 6 diverse kinderboeken jaren '20-'30
-Onze Boerderij. M. Geisler-Plat. Uitg. onbek., no. 814. 10 pp. + Heerlijke Kindertijd. Mevr. C. Broers-de Jonge, ca. 1910. 10 pp. + Poesjesboek door Oom Pim, no. 328 - en 4 andere.-

verkocht € 80,00
kavel: 8
Florence K. Upton
-The Adventures of two Dutch Dolls - and a "Golliwogg". Words by Bertha Upton. Pictures by Florence K. Upton. London & New York, Longmans, Green & Co., 1923. "New edition". 64 pp. Half linnen.-

verkocht € 130,00
kavel: 9
Alpenblumenmärchen
-Ernst Kreidolf, Rotapfelverlag, Erlenbach-Zürich Leipzig, 1922. Oblong, in halflinnen.-

verkocht € 110,00
kavel: 10
[Judaica / Beweegbare boeken] De Haggadah des Kindes
-Dr. A.M. Silverman, Illustriert von Erwin Singer Kompositionen und Bearbeitungen der Musik-stücke von Arno Nadel, Josua Saphirstein, Mina Nirenstein; redigiert von Arno Nadel Hebräischer Verlag "Menorah" G.m.b.H. Berlin, Zweite auflage, 1936. 45/45 (Hebreeuws genummerd) pp. Met een dubbelpagina lithografie - en 4 beweegbare prenten.-

verkocht € 170,00