Toekomstige Veilingen

134-199 Literatuur

veiling / 6 december 2016
[134 - 143] [144 - 153] [154 - 163] [164 - 173] [174 - 183] [184 - 193] [194 - 199]
kavel: 134
Concrete Poëzie
-John Furnival (1933-). 6 zeefdrukken/Letterpress prints. 'Openings Press', 1960-1966. Afm. 30,5 x 29 cm. en 58,5 x 30 cm. 5 van de 6 gesigneerd, alle 6 gedateerd. 1 ex. met lichte verkleuring en getoucheerd aan rand, overige in goede conditie.-

verkocht € 200,00
kavel: 135
Concrete Poëzie
-Vielfarbengedicht. Wolfgang Schmidt, Typos Verlag, Frankfurt, 1962.-
€ 60 - € 90
kavel: 136
Concrete Poëzie
-Approches. Revue de recherches. F. Popper - J. Blaine e.a. 122 pp. Enkele bladen los + Wall Show. Lisson Publication, copyright 1971.-
€ 70 - € 100
kavel: 137
[Marginalia] Lot van 11 werken
-Maurice Gilliams, Winter te Antwerpen. De Roos, Utrecht, 1967, 69 pp., oplage 175 ex., niet genummerd + Guus Valleide, Een kleine luiheid. De Naricissus Pers, Amsterdam, 1956, oplage 50 + XII, niet genummerd + Michael Gibbs/Servie Janssen, Rod Summers/Jenne van Eeghen, Scriptimages. The authors (Jan van Eyck Academie), Maastricht, 1975. Alle 3 in zeer goede conditie. Met 8 andere, alle in kleine oplage uitgegeven.-
€ 50 - € 80
kavel: 138
Simon Vinkenoog en Harry Mulisch
-Foto van jonge Vinkenoog en Mulisch met twee katten in Parijs, ca. 1955. Rechtsboven enkele koffievlekken. *Uit collectie Henk Meier. -
€ 50 - € 80
kavel: 139
Grafiek nu 8 & Poëzie
-Singer Museum, Laren/ Galerie Clement/ Galerie Petit, Amsterdam, 1998. 12 (van 28) prenten bij 12 gedichten. Raam in de Lucht/Europa. 2 Gedichten Esther Jansma bij 2 prenten van Ronald Tolman + 2 gedichten van Eva Gerlach "Even"/ "De merel", H. Andringa, 2 etsen met gebruik van aquarel, beide 27 x 20,7 cm. + 2 gedichten van Th. J. Sontrop met twee etsen van Sjoerd Bakker + 2 gedichten van J. Bernlef, met twee zeefdrukken van D. Cassée + 2 gedichten door J. Eijkelboom met 2 kleurenprints door D. van Hal, "De komst van de Koning" en "Nikè" + Kees van Kooten, "Zien te bekijken" bij een ets van F. Woudstra + Simon Vinkenoog, "Intiem" bij een gemengde techniek van T. Niermeijer. Alle op gewatermerkt papier. 56 x 40 cm., nr. 50 van 50, 1998, gesigneerd door dichter en kunstenaar.-

verkocht € 200,00
kavel: 140
[Poëzie] Lot van 11 werken, w.o.: Twenty Characters in search of an Academic Novel
-Poems. Ken Lawless. Zeitgeist, 1970. 66 pp. Geniet + Konspekt Taschenbuch der jungen Literatur 2. Volker Riniger, Mahlber, Hamm, ca. 1970. 78 pp. + Second Aeon no 13. Ca. 1970. 104 pp. + Inherited Poetry Magazine no. 7. Keith Abbot, Peter Bland e.a., ca. 1969 - en 7 andere.-
€ 80 - € 150
kavel: 141
[Poëzie] The plays of Piero Heliczer
-The plays of Piero Heliczer, vol. 1. The Dead Language in cooperation with Paris Filmmakers Cooperative, Preaux, 1971, 28 pp. First edition of 100 copies. + The plays of Piero Heliczer, vol. 2. The Dead Language in cooperation with Paris Filmmakers Cooperative, Preaux, 1971, 27 pp. First edition of 100 copies + The plays of Piero Heliczer, vol. III. the Dead Language in cooperation with Paris Filmmakers Cooperative, Preaux, 1971, 23 pp. First edition of 100 copies.-

verkocht € 320,00
kavel: 142
[Poëzie] 7 werken, w.o.: To night*Little David on Mouth Harp
-Walt Christopher Stickney. With drawings by Brian McCollum. Writers Forum Quartos, no 10. XII pp. Geniet + Electron City. Stuart Pound. 28 pp. Geniet met inlay + Big Venus. Richard Brautigan, Paul Buck e.a. editor Nick Kimbelbey, 1969. 29 pp. Geniet - en 4 andere. -
€ 80 - € 150
kavel: 143
Concrete Poëzie
-Unlucky Number. 13 Minipoempamphs. Jiri Valoch, GrOnk, s5#7, 1969 + Rain. Judith Copithorne, Gandhi Press, 1969. 11 pp. Geniet + Transitions to the Beast. Steve Mc Caffery, Ganglia press, Toronto, 1970 - en 3 andere. -
€ 70 - € 120