Toekomstige Veilingen

649-699 Topografie buiten Europa

veiling / 6 december 2016
[649 - 659] [660 - 669] [670 - 679] [680 - 689] [690 - 699]
kavel: 649
Atlas
-Atlas der Algemeene en Vaderlandsche geschiedenis. H. Hermans en J. Woltjer. 3e dr., Wolters, Groningen, 1891. Rug besch. + Wereldatlas voor Kantoor, huiskamer, koopman en reiziger, J. Kuyper, Amsterdam, G.L. Funke en P. van Santen, 1880. Aan voorzijde los in band, voorts goed + School-atlas van alle deelen der aarde. Graaf J. van den Bosch, Rotterdam Hermann Otto Petri, ca. 1880. Aan rug en randen sleets - en 20 andere atlassen uit de 20ste eeuw.-

verkocht € 130,00
kavel: 650
[Japan] Handgekleurde kaart van Japan
-Houtsnede gedrukt op 6 aaneengezette bladen, tweede helft 19de eeuw, 35 x 142,5 cm., opgevouwen tussen oorspronkelijke kartonnen platten met linnen rug en gedrukte titel op voorplat, 18,5 x 12,5 cm.-

verkocht € 1300,00
kavel: 651
[Fraai gebonden pocket-atlasje] Etrennes Géographiques 1760
-[Door Louis Alexandre Du Caille]. Parijs, Ballard, 1760, volledig gegraveerd met frontispiece, titelpagina, één blad “Avertissement”, 2 bladen “catalogue des cartes” gevolgd door 26 dubbelpagina kaartjes door J.A.B. Rizzi-Zanoni, alle met grenskleuren, zeer fraai gebonden in rijk verguld contemporain marokijn, geribde rug met marokijnen titelschildje, alle sneden verguld, 12 x 9 cm.-

verkocht € 800,00
kavel: 652
[Zakreisgids] Le geographe manuel,
-Contenant La Description de tous les Pays du Monde (…). Par M. l’Abbé Expilly. Nouvelle édition avec des Cartes Géographiques. Parijs, Bauche, 1769, (8),471 p., met 6 uitslaande, gegraveerde kaarten door Martinet, contemporain gemarmerd kalfsleer, vergulde, geribde rug, smal klein 8vo (16mo formaat).-
€ 150 - € 300
kavel: 653
[Suriname. Twee zeldzame publicaties] Zingend naar d'overwinning
-Niet in den handel verkrijgbaar. Uitgave Territoriaal Commando (Dienst O en O), Suriname. Gedrukt door drukkerij Eben-Haëzer te Paramaribo, 1944, 46,(2) p., oorspronkelijk omslag, klein 8vo.-

verkocht € 80,00
kavel: 654
[Oekraïne] Collectie van 10 zeldzame kleine publicaties
-Onder andere: Katechizm: abo nauka zasad viry Evanhel's'ko-reformovanoji cerkvy / vydano zachodamy Fransa Dressel'hojsa. Hilversum, Ukrajins'ka Evanhel's'ko-reformovana Cerkov, 1934, 49 p., oorspronkelijk geniet omslag (rug gebruind en nietjes ontbreken).-

verkocht € 70,00
kavel: 655
[Rusland] Lot van meer dan 30 voornamelijk kleine publicaties over Rusland,
-voornamelijk Nederlands- of Engelstalig, grotendeels ca. 1920-1950, meest in oorspronkelijk omslag (nietjes uit ruggen verwijderd).-

verkocht € 70,00
kavel: 656
[Indonesië] Wij van de "Kompenie".
-Tentara kita jang paling djempol. Zonder plaats, uitgever en datum (Batavia, Kappee, ca. 1947), (24) p., 9 fotografische illustraties en 8 kleinere illustraties, oorspronkelijk omslag, groot 8vo.-

verkocht € 90,00
kavel: 657
[Zuid-Afrika] Correspondence between the Governor of the Cape of Good Hope
-and the President of the Orange Free State, with annexes thereto relative to the Basuto war and convention entered into with the British government, 23 February, 1854. Printed by order. Bloemfontein, Van Iddekinge & Comp., 1868, (2),108 p., contemporain halflinnen met manuscript papieren rugschildje, groot 8vo.-
€ 100 - € 200
kavel: 659
[Japan] Lot van 5 vroeg 20ste-eeuwse werken betreffende Japan,
-op één na Engelstalig, alle geïllustreerd, oorspronkelijk (verguld) linnen (4x)/ karton, groot 8vo/ 4to.-

verkocht € 50,00