700-725 Manuscripten

veiling / 7 december 2016
[700 - 709] [710 - 719] [720 - 725]
kavel: 720
[Bloembollen] Manuscript "geïllustreerd leesboek",
-(Lisse, Rijksbloembollenschool, ca. 1900), 20 p. Franse tekst in 2 kolommen, met 20 ingeplakte reproducties naar foto's van S. Schnabel, gebonden in oorspronkelijk halflinnen "in de handenarbeidsles van het Kennemer Lyceum", folio.-

verkocht € 100,00
kavel: 721
Vervallen
-This item contains no English description. See the Dutch description: -
€ 0 - € 0
kavel: 722
Vervallen
€ 0 - € 0
kavel: 723
Vervallen
€ 0 - € 0
kavel: 724
Vervallen
€ 0 - € 0
kavel: 725
"Andachtsbuch für Bether von Verstand und Gefühl".
-Rijk in veelkleurig gouache verlucht gebedenboek, Duitsland, eerste kwart 19de eeuw, (3),167 p., de tekst deels in fraaie calligrafie, met 5 miniaturen over de hele pagina, 9 pagina's met decoratieve borders en ca. 60 top- en eindvignetten met voorstellingen van bloemen en bloemenmanden, contemporain blindgestempeld schapenleer over dunne houten platten, beide platten met opgelegd contrasterend rood leren schildje, 18 x 11 cm., in kartonnen foudraal met leren zijkanten (kleine defecten en gebruikssporen).-
€ 400 - € 800