veiling / 7 december 2016 / 700-725 Manuscripten
[700] [701] [702]
kavel: 700 verkocht € 200,00

[Muziek] Verzameling van 15 stuks bladmuziek in druk en manuscript, met opdrachten

Bevat o.a.: Aan Anke Schierbeek. Beiaard. Gedicht door Vada. Gecomponeerd door A. Diepenbrock. Partituur gedrukt door Gebr. Braakensiek, Amsterdam, ca. 1916, 5 p., oorspronkelijk koordgebonden omslag, folio.
Met door Diepenbrock gesigneerde opdracht in pen aan Constant van Wessem, gedateerd 23 maart 1918.

En met: Der fliegende Holländer von Richard Wagner. Berlijn, A. Fürstner, 1909, partituur van 255 p., oorspronkelijk linnen, 4to. Met handtekeningen in potlood van A. Noordewier Reddingius (sopraan), Johan Wagenaar (dirigent), Gerard Zalsman (bariton) en 2 anderen. En met 2 partituren van koordirigent en componist Frederik Jan Roeske (1868-1961), incl. 1 manuscript, beide met gesigneerde opdracht en (manuscript) partituren van de hand van/ met opdrachten van o.a. Sidney Vantyn (1920), Th. H.H. Verhey (1921), Hans Henkemans, Henk Citroen (1929) en Jean Schrijvers (1948) (totaal 15).