veiling / 7 december 2016 / 700-725 Manuscripten
[701] [702] [703] [704] [705]
kavel: 703 verkocht € 90,00

[Leporello van 25 meter lang] Burmees manuscript,

19de/20ste eeuw, op 144 tweezijdig beschreven, aaneengezette bladen van dik papier, 10 regels per pagina, aan het begin met gekleurde boekversieringen, de leporello tussen twee verguld leren platten met hoog reliëf, ingelegd met stukjes gekleurd en spiegelend glas, alle sneden verguld, 39 x 17,5 x 8,5 cm.
Watervlekkig in de marge van het gehele boekblok; achterplat watervlekkig en verguldsel sleets. Als de leporello geheel wordt uitgevouwen is de lengte meer dan 25 meter.