veiling / 7 december 2016 / 900 - 1199 Strips
[908] [909] [910] [911] [912]
kavel: 910 verkocht € 1500,00

Hans G. Kresse (1921-1992)

Originele tekening, gemengde techniek uit Hiawatha (pagina 3). 19,5 x 16 cm. "Welcome", said he, "Hiawatha."
Vroeg werk van Kresse, dat nooit werd gepubliceerd. Prachtig uitgewerkte tekening in gemengde techniek (potlood, Oost-Indische inkt en aquarel). Signatuur rechtsonder.