750-799 Plaatjesalbums

veiling / 7 december 2016
[750 - 759] [760 - 770] [771 - 780] [781 - 782]
kavel: 750
Miss Blanche Cigaretten - Album der Schoonheids-Koninginnen 1931
-Schoonheidskoninginnen, album met 40 zwart-witfoto’s ingestoken in kader. Touwgebonden.-

verkocht € 75,00
kavel: 751
La Rivière & Voorhoeve, Zwolle: Album voor den Kinder-kalender
-Ca. 1908, met 360 - en 4 extra (Koninklijk Huis 1909) plaatjes - en idem, incompleet, met slechts 84 ingeplakte plaatjes.-
€ 80 - € 150
kavel: 752
Weenenk & Snel, Den Haag; Album Vogel-Kalender
-Ca. 1920. Kalenderalbum compleet met 53 platen. Gebonden met opgeplakte voorplaat.-
€ 60 - € 90
kavel: 753
D. Drost & Zoon Thee Koffie, Amsterdam - 1910
-Album Drost met 47 gelithografeerde ingestoken plaatjes (nrs. 1 en 3 t/m 48), 11 plaatjes uit de serie klederdrachten en 18 uit de serie sprookjes.-

verkocht € 170,00
kavel: 754
Theehandel J. Tarée, Amsterdam - Menschelyke Beezigheeden
-Amsterdam, ca. 1928. Album in zeer goede staat, compleet met alle plaatjes. Met: Verschure's Margarine Fabrieken, Rotterdam - Per auto door Nederland. Ca. 1925, goed en compleet met alle plaatjes.-

verkocht € 70,00
kavel: 755
Verkade's Fabrieken N.V., Zaandam - 7 Verjaardag-Kalenders
-Verjaardag-Kalender 1926, 1933 (2x), 1934 & 1935. Enkele namen ingevuld, verder in goede staat en compleet. Met: Kalender 1933 & 1934, in goede staat en compleet. -
€ 60 - € 100
kavel: 756
C. Schilte & Co. N.V., Delft - Avonturen van Thea Top
-Door Franka. Ca. 1945. Met: Avonturen van Thea Top in het circus Pitoreski, door Franka. Delft, 1948.-

verkocht € 80,00
kavel: 757
N.V. "Lubro", Luxe Brood- en Banketbakkerijen Utrecht - Utrechtse Poorterwapens
-1949. Compleet met alle 30 plaatjes en uitgebreid met bijvulpagina's. Hierop plaatje 31 t/m 60. -

verkocht € 70,00
kavel: 758
N.V. Cacao A. Driessen, Rotterdam - Atlas met vlaggen album van Nederland en Europa
-voor schoolgebruik. 1936. Dankzij beschermhoes in bijzonder goede staat. Met voorin een brief in het Engels van de fabrikant aan Mr. Pitts uit Exeter, gedateerd 28 december 1949, als (afwijzend) antwoord op een verzoek om meer plaatjes.-

verkocht € 50,00
kavel: 759
Goemans Puddingfabrieken N.V. - Vlaggen en wimpels van alle landen
-1950. 1x compleet album met 92 plaatjes en in goede staat. Met: 1x incompleet album, omslag in iets mindere conditie, met 16 extra plaatjes achterin geplakt. En met: 1x album in vierde druk, in goede staat en compleet met 132 plaatjes.-
€ 60 - € 100