800-849 Sport

veiling / 7 december 2016
[800 - 810] [811 - 821] [822 - 826]
kavel: 800
[Plaatjesalbum] Sportsterren Album no. 1
-Foto's sportfotopersbureau "Veenhuizen", Utrecht, drukkerij Hoonte, Utrecht, 1953. 24 pp. Album met 144 zwart-wit plaatjes; voetbal (126), zwemmen (6), atletiek (6), wielrennen (6), (als KIVA-album). -

verkocht € 160,00
kavel: 801
[Plaatjesalbum] Monty voetbal-logboek 1956-1957
-Deel I: Ere-divisie interland-wedstrijden. Samengesteld door Martin Bremer en Wil van Beveren. 28 pp. Met 16 platen, 4 andere platen en enkele lijstjes met voetbaluitslagen. Achterste lege pagina Ajax, DOS, A'dam Blauwwit, Feyenoord, VVV met telefoonnummer en adres. In halflinnen. -

verkocht € 120,00
kavel: 802
[Voetbal Curaçao] Guillermo E. Rosario on road to fame 1934-1994
-Eigen beheer, 160 pp. Met handgeschreven opdracht op titelblad. In kunstleer met opgeplakte voorplaat. -

verkocht € 70,00
kavel: 804
[Olympiade 1928] A.D. Copier (1901-1991). Glazen beker
-Aquagroene glazen vaas met geaffecteerde benen. Aan de bovenrand gegraveerde tekst "IXe Olympiade Amsterdam Holland 1928". Onderzijde gesigneerd met monogram, uitvoering Leerdam glasfabriek 1928. H: 17,5 cm.-

verkocht € 150,00
kavel: 805
[Olympische Spelen] 7 foto's Athene 1906
-7 foto's van de 4e Olympische Spelen 1906, de zogenaamde Tussenliggende Spelen, in Athene. Met o.a. touwtrekwedstrijd en openingsceremonie. Elk ca. 17 x 23 cm. -

verkocht € 190,00
kavel: 806
Olympische Spelen 1928 e.a.
-Sport in Beeld, 1928. 6 nummers m.b.t. de Olympische Spelen van dat jaar. (22, 23, 24, 34, 35, 36) + Nederland-Uruguay. Speciale Bijlage van het Weekblad "Het Leven", zaterdag 2 juni 1928 + 8x weekblad De Athletiekwereld 1936, met veel info over de Olympische Spelen in Berlijn - en enkele tientallen knipsels en kranten uit Olympische Spelen tussen 1906 en 1956. -

verkocht € 70,00
kavel: 807
[Wielrennen]
-Affiche G. van den Bergen voor wielerronde 1944 (die nooit is uitgevoerd?). Lithografie, gedrukt bij Jean de Vos, Brussel. Afm. 55 x 36,5 cm. + poster Miroir Sprint le Reflet du Sport, Tour de France 1957. Uitgebracht als supplement bij Miroir Sprint. George Lang, Paris, 1957. Gevouwen. Afm. 61 x 49,5 cm. - en een andere.-

verkocht € 75,00
kavel: 808
[Plaatjesalbum/signaturen] Mytylstichting, Amsterdam-C. - Sport Fotozegel Album
-NSGK, ca. 1950. Met 9 aanwezige zegels, waaronder Abe Lenstra, Puck Brouwer en Cor du Buy. Verder vol signaturen, deels in het boekje, deels ingeplakt, van o.a. Ard Schenk en vader Klaas Schenk, het volledige Nederlandse voetbalelftal van ca. 1955 + Bertus de Harder, Gunar Green, Reinier Paping, Kees Broekman, Arthur Ashe, Sven Davidson, Fanny Blankers-Koen, Otto Roffel en enkele niet sport-gerelateerde grootheden als Roelof Stalknecht en Clark Gable. -

verkocht € 160,00
kavel: 809
Olympische Spelen 1928
-Bord IXe Olympiade Amsterdam 1928. Delfts blauw. Diameter 34 cm. Vrijwel onzichtbare restauratie aan onderrand ca. 1 cm. Verder goede conditie.-

verkocht € 150,00
kavel: 810
Olympische Spelen 1928
-Sierbord "IXe Olympiade Amsterdam 1928", Société Ceramique, Maastricht. Polychroom beschilderd aardewerk. Randversieringen en voorstellingen van voetbal, tennis, wielrennen, zwemsport, athletiek en roeien. Diameter 24 cm. + sierbord "Citius Altius Fortius IXe Olympiade". Diameter 18 cm. -

verkocht € 110,00