800-849 Sport

veiling / 7 december 2016
[800 - 810] [811 - 821] [822 - 826]
kavel: 811
Olympische Spelen
-Toegangskaarten tot verschillende spelen; XI OLympiade Berlin 1936. Polo ticket, Stehplatz 8 august 1936 (om de 3de plaats tussen Mexico en Hongarije) + 3 tickets Roma 1960, een athletiekticket 1972 - en 15 andere tussen 1976 en 1996.-

verkocht € 60.00
kavel: 812
Olympische Spelen 1924
-23 kaarten m.b.t. de Olympische Zomerspelen in Parijs en 1 van de Winterspelen in Chamonix (winnaar van het goud op de 500 meter schaatsrijden Charles Jewtraw). Met o.a. fotokaart van de Amerikaanse boksequipe, een fotokaart van de schermer Lucien Gaudin en een van de Franse scherm-equipe. -

verkocht € 140.00
kavel: 813
Olympische Spelen 1912
-16 ansichtkaarten m.b.t. de Olympische Spelen van Stockholm, 1912. Met o.a. roeien, schieten, wielrennen, langeafstandslopen en tennis.-

verkocht € 80.00
kavel: 814
Olympische Spelen 1932
-Lot met 14 kaarten met Nederlandse deelnemers aan de Olympische Spelen in Los Angeles, 1932. Alle ongelopen. Toegevoegd: 24 plaatjes bedoeld voor plaatjesalbums van Nederlandse deelnemers aan die spelen. -

verkocht € 90.00
kavel: 815
Olympische Spelen 1928
-Ansichtkaart IXe Olympiade Amsterdam. Joseph Johannes Rovers (1893-1976). Joh Enschedé en zonen, Haarlem. Gelopen + "Op ter Olympiade: Klein formaat bladmuziek met cover ontwerp Mathé v.d. Weiden + Souvenir Olympiade Holland 1928. Gelithografeerd kaartje met O.Z. Voorburgwal, Amsterdam en vlaggen van de deelnemende landen daaromheen + complete serie van 5 briefkaarten betreffende een Egyptische voorstelling door studenten in het Olympisch stadion gedurende de Spelen "Ichnaton" + 16 kaarten Olympische Spelen 1928, uitgave Weenek & Snel.-

verkocht € 100.00
kavel: 816
Olympische Spelen
-Olympia 1928 -Die Olympischen Spiele in Amsterdam 1928. Verlag fur Industrie-Kultur, Leipzig. 232 pp. In linnen gebonden + Nederlandsch Olympisch Comité 1912-1937. Nederlandsch Olympisch comité federatie voor lichaamsvaardigheid. Gedenkboek bij het 25-jarig bestaan. 's Gravenhage, 1937. 309 pp. In linnen geb. + die Olympischen Spiele-Paris 1924. Verlag Julius Wagner, Zürich und München, 1924. 152 pp. In linnen geb. -

verkocht € 70.00
kavel: 818
Olympische Spelen 1936
-Olympische Spiele 1936. Offizielles organ des propaganda-ausschusses für die XI. Olympischen Spiele Berlin 1936 und die IV. Olympischen Winterspiele Garmisch-Partenkirchen, nr. 1, 1935 t/m 15, 1936. Bundeling van dit tijdschrift. Ontbrekende pagina's nr. 4 pag. 21/22 en nr. 10 pag. 25/26. Duitstalig behalve nr. 8, Engelstalig. Met enkele zeer fraaie gelithografeerde covers + Olympia Zeitung. Offizielles Organ der XI. Olympischen Spiele 1936 in Berlin. Herausgegeben im Reichssportverlag, nr. 1 21 juli 1936 t/m 19 augustus 1936. Complete set van deze krant. Ingebonden in linnen band. Deels met 2 ietwat slordig aangebrachte perforatiegaten. -

verkocht € 110.00
kavel: 819
[Voetbal] Miss Blanche: Spelfoto Album Competitie Wedstryden 1932-1933
-Groot oblong album, halflinnen, compleet met 100 grote platen en 100 uitslagplaatjes.-

verkocht € 100.00
kavel: 820
[Motorsport] De Groote Prijs van Europa Assen 1934
-Reclame-uitgave van Shell, kaftontwerp F.J. Duetz. 24 pp. Geniet.-
€ 80 - € 150
kavel: 821
[Voetbal] P.S.V.
-P.S.V. 1913-1963. Jubileumuitgave, 72 pp. + De P.S.V.-er Kampioensnummer 14 juli 1929. 20 pp. - en 3 andere nummers van dit blad.-

verkocht € 90.00