veiling / 7 december 2016 / 1290-1377 Kunst en toegepaste kunst I
[1290] [1291] [1292] [1293]
kavel: 1291 verkocht € 400,00

Haggadah de la Ve Coupe (1980)

Jerusalem, Georges Israel, Editeur, 1980. Olifantenfolio, in originele groen velours map met vergulde titel in het Hebereeuws. Portfolio met 20 lithografiën en serigrafiëen, alle gesigneerd. - en een origineel(!) op board 64,5 x 50 cm.
*geen titelpagina aanwezig. Tekstgedeelte Rabbi Israel Shlomo-Goren voorwoord by Rabbi Tsvi Yehouda Hacohen Kook ontbreken.