veiling / 7 december 2016 / 1290-1377 Kunst en toegepaste kunst I
[1375] [1376] [1377]
kavel: 1377 verkocht € 100,00

Willem Witjens (1884-1962)

'Herinnering Winter 1929'. Ets. Gemonogrammeerd ww, naam in potlood er onder. 40 x 50 cm. In passepartout in lijst + Ton Meyer (1892-1984) Boot in haven. Ets. 1930. 28 x 31,5 cm. In passe-partout in lijst.
(totaal 2)