2250-2279 Ansichtkaarten en ephemera

veiling / 8 december 2016
[2250 - 2259] [2260 - 2269] [2270 - 2274]
kavel: 2250
[Sluitzegels] Album met 326 ingestoken sluitzegels,
-deels Nederlands, deels Duits. Met o.a. Entos, Johann Faber drehstifte, IXe Olympiade Amsterdam.-

verkocht € 70,00
kavel: 2251
[Briefgeld en postzegels] Collectie van 11 stuks briefgeld en meer dan 70 postzegels,
-voornamelijk verschenen kort voor, tijdens of vlak na WOII.-
€ 70 - € 140
kavel: 2252
Rie Cramer (1887-1977)
-Le Temps Jadis. 8 Artistieke Briefkaarten Serie 132. Naar Kleurteekeningen van Rie Cramer. N.V. Luxe Papierwarenhandel n.v. Roukes & Erhart, Baarn, ca. 1935. Compleet in origineel hoesje + Serie 138 Oudt Nederlandsche Minneliedjes en serie 139 L'Amour a travers des Si├Ęcles, beide in orig. hoesje + 9 uit de reeks Lentebloemen + 12 uit de reeks "Kinderdeuntjes uit Grootmoeders Tijd" + 7 uit de serie "Versjes van Vroeger" - en 3 andere. -

verkocht € 75,00
kavel: 2253
Album met ca. 650 los ingestoken topografische ansichtkaarten
-grotendeels zwart-wit, vrijwel alle 1902-1908 en gelopen, contemporain linnen ("Postkarten Album"), 37 x 31 cm (album beschadigd/ achterplat los).-

verkocht € 180,00
kavel: 2254
Menukaarten
-Presentatie catalogus album met ca. 200 diverse menukaarten tussen ca. 1900-1930. Enkele fraai geïllustreerde - alle ingeplakt. -

verkocht € 65,00
kavel: 2255
Sluis Kippenvoer Kalender 1928, 1930 en 1931
-Ontwerp E. van Hove. Alle compleet met 6 bladen elk. 1930 en 1931 aan een koord gebonden.-

verkocht € 75,00
kavel: 2256
[Drank]
-Kunstgrepen van den Ouden Hulstkamp. 10 gelithografeerde reclamekaartjes met een spel of raadsel op voorzijde. Ca. 1900. Op achterzijde reclameboodschap Hulstkamp jenever + Hollands Roem. Reclamefolder Hulstkamp, ca. 1948. 14 pp. + Prijscourant en recepten van Likeur-essencen en Extrakten van fabriek C. Haa, Viganello-Lugano. Jan Luyten, Rotterdam. Oblong, geniet, 16 pp. + Reclamekaartje Hellebrekers' Jenever en Limonade/Kwast Grenadine, ca. 1900. Aan weerszijden wordt een glas gevuld waarbij deze of bij de jeneverdrinker of bij de geheelonthouder leeg/vol is + 2 reclameboekjes "De Boterton", W. van Amerongen, Amsterdam, ca. 1910 + Prijscourant van Wijnen gedistilleerd enz. Ferwerda & Tieman, 1926, 16 pp. - en catalogus Kasper Hiddink's Wijnhandel Amsterdam, 1930. 32 pp. Geniet, oblong in orig. enveloppe.-

verkocht € 140,00
kavel: 2257
Sluitzegels
-Album met 161 Nederlandstalige, 72 Duitstalige en 46 overige sluitzegels. Vrijwel alle voor 1940.-

verkocht € 75,00
kavel: 2258
[Automobilia]
-Ontwerptekening Texaco voor het maken van reclame op vrachtauto's. 1931, bestaande uit 3 blauwe ontwerptekeningen van de The Texas Company, Holland. 21 x 28; 29 x 70; 29 x 69 cm.-

verkocht € 75,00
kavel: 2259
Celluloid kaarten
-Album met 96 ingestoken celluloid kaarten ca. 1900-1920. Meest handbeschilderd. Album in cassette. -
€ 80 - € 150