Toekomstige Veilingen

1800-1889 WOII

veiling / 8 december 2016
[1801 - 1810] [1811 - 1820] [1821 - 1830] [1831 - 1840] [1841 - 1850] [1851 - 1853]
kavel: 1801
[Tijdschriften] Vox
-Nr. 19 W, 30 W, 31 W, 32 W, 37 H, 39 H, 40 H, 41 H, 41 W, 42 H, 43 H, 44 H, 44 W, 45 H, 47 H, 48 H, 48 W, 50 H (2 exemplaren) en 51 W. Reeks van 20 nummers (incl. 1 dubbele), zonder plaats, uitgever en jaar (1942), met illustraties, oorspronkelijk geïllustreerd omslag (7 verschillende ontwerpen), alle 8 p., geniet, 4to formaat.-

verkocht € 120,00
kavel: 1802
Wir vom Nachschub
-Tekst door Obfw. N. Negrelli. Gedrukt te Amsterdam door Laporte & Dosse voor de Feldluftzeuggruppe Holland, "Weihnacht 1940", (24) p., met illustraties door Flg. H. Süssenbek, oorspronkelijk geniet omslag, oblong 4to (omslag wat roestvlekkig en enkele andere kl. defectjes).-

verkocht € 90,00
kavel: 1803
[Onderscheidingen voor hulp aan geallieerde soldaten] Lot van 5 originele oorkondes,
-uitgereikt aan M.E. Hooyer-Dubois, E. Hooier en C.R. Hooier, voor de hulp die zij tijdens de WOII boden aan geallieerde soldaten, met gedrukte en originele handtekeningen, A4-formaat (4x) en folio-formaat.-

verkocht € 140,00
kavel: 1804
[N.S.B.] ONSA. Opleiding Nationaal-Socialistische Ambtenaren. Cursus B.
-Jaargang 1941-1942 [= eerste jaargang], no. 1-24. Zonder plaats, N.S.B., oktober 1941 tot september 1942, 24 nummers, samengebonden in contemporain halflinnen, folio.-

verkocht € 340,00
kavel: 1805
[Tijdschriften] Volksche Wacht. Maandblad van de Volksche Werkgemeenschap
-Lot van 7 losse nummers. Amsterdam, uitgeverij "Hamer", oktober 1941 tot juni 1944, enkele nummers met fotografische illustraties, oorspronkelijk uniform omslag.-

verkocht € 90,00
kavel: 1806
[Tijdschriften] Volk en Bodem. Maandblad van den Nederlandschen Landstand.
-Lot van 10 losse nummers. Diverse plaatsen, uitgegeven door o.a. uitgeverij Volk en Bodem en door NENASU, augustus 1942 tot september 1944, met illustraties, oorspronkelijk (uniform) omslag, groot 8vo/ 4to.-

verkocht € 300,00
kavel: 1807
[Arbeidsdienst] Verzameling van ca. 80 foto's,
-w.o. (series) groepsportretten, werkzaamheden, gebouwencomplexen, parades, sport en een nazi-monument, diverse formaten maar voornamelijk ca. 6 x 9 cm., los ingestoken in postzegelalbum, 4to formaat.-

verkocht € 60,00
kavel: 1808
Leon Degrelle. Epic: The story of the Waffen SS.
-Torrance, Institute for Historical Review, 1983 [= tweede druk 1984], 68 p., met fotografische illustraties, oorspronkelijk omslag.-

verkocht € 140,00
kavel: 1809
Lot van meer dan 50 diverse Engelstalige (kleine) publicaties,
-grotendeels betreffende WOII, deels gedrukt tijdens de oorlog, vrijwel alle geïllustreerd, diverse formaten, alle in oorspronkelijk omslag (nietjes uit ruggen verwijderd).-

verkocht € 70,00
kavel: 1810
[Bevrijding] Lot van meer dan 70 Nederlandstalige kleine publicaties,
-alle uitgegeven kort na de oorlog, incl. een aantal tijdschriftnummers, diverse formaten, alle in oorspronkelijk omslag (nietjes uit ruggen verwijderd).-

verkocht € 150,00