veiling / 8 december 2016 / 2400-2482 Luchtvaart
[2477] [2478] [2479] [2480] [2481]
kavel: 2479 € 350 - € 550

E. Montaut (1879-1909) - Raid Paris-Verdun

Handgekleurde pochoir lithografie, met daarop 'le Dirigeable "Ville de Paris"'. 45 x 90 cm. In passepartout.