veiling / 8 december 2016 / 2400-2482 Luchtvaart
[2478] [2479] [2480] [2481] [2482]
kavel: 2480 € 400 - € 600

E. Montaut (1879-1909) - Latham sur monoplan Antoinette

Paris, ca. 1912. Handgekleurde pochoir lithografie. In passepartout. 45 x 89,5 cm.