Toekomstige Veilingen

650-698 Topografie buiten Europa

veiling / Veiling 17 deel 1 (van 2)
[650 - 680] [681 - 690] [691 - 698]
kavel: 650
[Indonesië] Een blik in het Javaansche volksleven door L. Th. Mayer.
-Leiden, Boekhandel en drukkerij voorheen E.J. Brill, (1897), 2 delen, IX,(1),310,(2); VI,311-568,(2) p., met 21 lichtdrukken, 21 kleurenlitho's (w.v. 3 dubbelpagina) en talloze illustraties in de tekst, oorspronkelijk uniform verguld linnen, 4to.-
€ 70 - € 140
kavel: 651
[Indonesië. Java] Kaart van het eiland Java uit de nieuwste bronnen zamengesteld.
-Gelithografeerde kaart met grenskleuring door R. de Vries Jr., GEDRUKT OP ZIJDE, 26,5 x 72,5 cm., Amsterdam, F. Buffa en Zonen, 1860 (enkele vlekken en opgevouwen).-
€ 500 - € 1000
kavel: 652
[Amerika. Louisiana] Histoire de la Louisiane
-et de la cession de cette colonie par la France aux États-Unis de l'Amérique septentrionale. Précédé d'un discours sur la constitution et le gouvernement des États-Unis. Par M. Barbé-Marbois. Parijs, Firmin Didot, 1829, (6),485 p., met handgekleurde, groot uitslaande gegraveerde kaart, contemporain half marokijn met goudgeletterde, geribde rug, bovensnede verguld, groot 8vo.-
€ 500 - € 1000
kavel: 653
[Verzonnen beschrijving van Taiwan] Description Dressée sur les Mémoires
-du Sieur George Psalmanaazaar. Contenant une ample Relation de l'Isle Formosa en Asie, du Gouvernement, des Loix, des Moeurs, de la Religion de ses Habitans & de ses Voyages dans plusieurs Endroits de l'Europe. Enrichie de Cartes & de Figures. Parijs, Aux depens de la Compagnie, 1739, XLIV,406,(4) p., met groot uitslaande, gegraveerde kaart van Japan en 17 (uitslaande) gegraveerde platen, contemporain kalfsleer, vergulde en geribde rug met marokijnen titelschildje, groot 12mo.-
€ 700 - € 1400
kavel: 654
[Molukken] Histoire de la Conque'te des isles Moluques,
-par les Espagnols, par les Portugais & par les Hollandois. Traduite de l'Espagnol [Bartolomé Leonardo] d'Argensola, et enrichie des Figures & Cartes Géographiques por l'intelligence de cet Ouvrage. Amsterdam, Jaques Desbordes, 1706, 3 delen, (12),405,(3); (2),402,(30); (2),388,(20) p., met 3 identieke gegraveerde frontispieces, 8 (groot) uitslaande gegraveerde kaarten en 24 uitslaande gegraveerde gezichten en andere platen, contemporain uniform gemarmerd schaapsleer, rijk vergulde, geribde rug met marokijnen titelschildje, groot 12mo.-
€ 700 - € 1400
kavel: 655
[China] The Middle Kingdom
-of survey of the geography, government, literature, social life, arts, and history of The Chinese Empire and its inhabitants. S. Wells Williams, revised edition. New York, Charles Scribner's sons, 1904. In blauw linnen, met uitvouwbare kaart aan achterzijde, gekleurde uitvouwbare titelplaat en vele staalgravures. xxv, 836; xii, 775 pp. Goede set - en 1 andere. -
€ 70 - € 120
kavel: 656
Seer aanmerkelyke Reysen
-na en door Syrien, Joodsche Land, Arabien, Mesopotamien, Babylonien, Assyrien, Armenien, &c. In't Jaar 1573. Leendert Rouwolf, Leyden, Pieter van der Aa, ca. 1706. (16), 398, (27) pp. Klein 4to, in nieuw half leer gebonden. -
€ 70 - € 120
kavel: 657
Explorations dans l'Afrique Australe
-et dans le bassin du Zambèse depius 1840 jusqu'a 1864. David & Charles Livingstone, traduit par Mme Henriette Loreau, abrégé par J. Belin de Launay. Paris. Hachette. 1869. 2e ed. Rood linnen, titel op rug in goudopdruk en geïll. titel op voorplat, frontispice met portret van David Livingstone, een kaart in staalgravure van zuidelijk Afrika en 20 houtgravures over de volle pagina buiten de tekst. (Schoolprijs 1875). Samengevoegd met: Amerika. Schetsen uit de natuur en het menschelijk leven. H. Kletke. Deventer. A.J. van den Sigtenhorst. [1858] met 3 kleurenlitho's + 2 andere.-
€ 50 - € 100
kavel: 658
[Indonesië]
-Serie Schoolplaten van Ned. Oost-Indië. Elk 66 x 50 cm. Fraaie lithografische schoolplaten, zeldzaam en niet op karton geplakt. -
€ 300 - € 600
kavel: 680
[Azië]
-Hindu Temple Art of Orissa I-III. T.E. Donaldson. E. Brill, Leiden. Complete set, gebonden met stofomslag. -
€ 80 - € 150