Toekomstige Veilingen

550-599 Nederlandse topografie

veiling / Veiling 17 deel 1 (van 2)
[550 - 559] [560 - 569] [570 - 577]
kavel: 550
[Rotterdam. Zeer zeldzame, complete set] "Geprojecteerde staats-spoorweg door Rotterdam".
-Complete set van 7 getint lithografische gezichten door F.J. Becker (2x), J.J. Mesker (2x), H.F. Sartor (2x) en F. Sartor, gedrukt door J. Smulders & Co. voor uitgever J. van Baalen en Zonen (1869), diverse grote formaten (ca. 35 x 45 cm. incl. titels), uniform ingelijst.-
€ 500 - € 1000
kavel: 551
[Weesp] Verzameling van meer dan 30 kleine gedrukte items m.b.t. Weesp,
-w.o. reclamefolders, verenigingsreglementen en programmaboekjes, ca. 1800-1980, in moderne ringband.-
€ 70 - € 140
kavel: 552
Lot van ca. 60 items, 17de-20ste eeuw.
-Zeer divers lot bestaande uit kaarten, plattegronden, reisgidsen, folders, flyers, tijdschriftnummers etc.-
€ 70 - € 140
kavel: 553
[Den Haag] Ca. 30 items, w.o.: (1) Échos de la Conférence de La Haye,
-par Le Prince Arfa-Ud-Dovleh Mirza Riza Khan Daniche (...). Traduction ou adaptation en vers ou en prose en quinze langues de l'original Persan. Constantinopel, zonder uitgever (gedrukt door A. Zellich Fils), 1903, (170) p., tekst in 15 verschillende talen, oorspronkelijk omslag (plakbandreparaties op rug).-
€ 70 - € 140
kavel: 554
[Friesland. Met leuke herkomst] Martini Hamconii Frisia,
-seu De viris rebusque Frisiae illustribus libri duo. Franeker, I. Lamrinck en J. Starter, 1620, (18),127 [= 131],4 bladen, titel gedrukt in rood en zwart, met gegraveerd portret en houtsnede wapenschilden op beide zijden van de titel, voorts met 53 gegraveerde portretten ten voeten uit, contemporain perkament, klein 4to.-
€ 200 - € 400
kavel: 555
Het verheerlykt Nederland, of Kabinet van Hedendaagsche Gezigten (...). Tweede deel.
-Behelzende honderd gezigten van Namen, Maastricht, Graave, 's Hertogenbosch, Breda, Staats Vlaanderen en van Gelderland, enz. Amsterdam, I. Tirion, 1746, (4) p. (titel en Lyst der gezigten) en 84 gegraveerde gezichten door H. Spilman naar J. de Beijer, C. Pronk en A. de Haan, geteld als 100 (incl. 14 dubbelpagina profielen en 2 gravures over de volledige pagina, alle geteld als 2 illustraties) op 43 bladen, contemporain perkament, 4to.-
€ 150 - € 300
kavel: 556
[Taxandria] Twee kleine publicaties en 12 tijdschriftdelen
-Nasporingen omtrent het landschap, in vroeger eeuwen Taxandria genoemd, en bijzonder omtrent eenige plaatsen, in dat landschap gelegen. Door Mr. W.C. Ackersdijck. Zonder plaats, uitgever en datum (1838), (3),88-186 p., contemporain omslag.-
€ 60 - € 120
kavel: 557
Purmerend
-J.H.P. Coppens, ca. 1920. Het dempen van een kanaal in Purmerend in 6 zilvergelatine foto's. Alle in contemporain passepartout met preegstempel Coppens rechtsonder. Foto's elk 11 x 15,5 cm. -
€ 70 - € 120
kavel: 558
[Zuid-Holland] Sluis Arkelsche Dam
-Proefdruk; Blik op de dam en sluis bij Arkelschen Dam tijdens de overstroming in Januarie 1820. Pieter van der Meulen en Cornelis de Jonker. Oud-handgekleurd. 33,5 x 45,5 cm.-
€ 120 - € 220
kavel: 559
[Provinciebeschrijvingen]
-Merkwaardigheden uit elke provincie van het vaderland, voor hen, die, tot eene leerzame uitspanning, in het hoekje van den haard door ons vaderland willen reizen. J. van Wijk Roelandszoon. Amsterdam. G.J.A. Beijerinck. 1836 met 54 houtgravures (vignetten) op 18 bladen; Idem een tweede exemplaar + Geschiedkundig schoolboek van de Provincie Overijssel. J.A. Oostkamp. Zwolle. J.L. Zeehuisen. 1830 + Land of water?. Een beschrijving van de Provincie Noord-Holland. P.J. Andriessen, Deventer. A.J. van den Sigtenhorst. [1872] met 4 kleurenlitho's + 2x Mooi Nederland, serie 1 en 3. Verkocht met alle feilen.-
€ 50 - € 100