1498-1598 Varia

veiling / 17 mei 2017
kavel: 1508
[Indonesië] Aandelen cultuuronderneming Way Lima (koffie).
-Lot van meer dan 100 originele documenten, w.o. ca. 60 voorgedrukte, met de hand ingevulde inschrijvingsbiljetten (1892-1899), en meerdere volledig handgeschreven inschrijvingen (1892-1897) op de aandelen, 12 supplement-couponbladen (uitgegeven 24 juni 1899, behorend bij obligaties t.w. van 100 gulden), één daadwerkelijke obligatie, handgeschreven rekeningen-courant van de onderneming voor 1903, 1904 en 1905) en een lijst met aandeelhouders der eerste serie (38 personen, inschrijving voor in totaal 200.000 gulden).-

verkocht € 180,00
kavel: 1510
[Belgische Revolutie] "Het dorp aan de grenzen".
-"(Schets uit den tegenwoordigen tijd, 1830-1831.) 1e bedrijf, 7e Toneel/ 2e. Bedrijf, 12e. Toneel." Twee handgekleurde litho's (pendanten) op chine collé door Hilmar Johannes Backer naar Pieter Fontijn, 31 x 36 cm., uitgegeven door Hartogh Zangers (z.pl.).-
€ 80 - € 160
kavel: 1511
[Kookboeken] Dientje's Burger keukenboek
-Verzameling van eenvoudige Keuken recepten, Alkmaar, P. Kluitman, ca. 1878. (vi), 63 pp. In orig. geïll. papieren bandje. -

verkocht € 130,00
kavel: 1512
Compositieboek Hoogere Textielschool
-Drie albums met manuscript en ingeplakte textielvoorbeelden. Ca. 1928. In halflinnen, elk ca. 100 pp. en 26 x 45 cm. -
€ 175 - € 350
kavel: 1513
[Kleding]
-Lot met proefdrukken van reclames/posters voor Hollandia Wol, Vesdre Wol, Libelle Nylons, Neveda (2x), Sole Mio (2x), Elias (2x) en hi-life nylons. Alle jaren '50, afm. ca. 40 x 56 cm. elk.-
€ 75 - € 125
kavel: 1514
[Schrijfmachines]
-Lot met meer dan 100 folders, foto's en reclame materiaal m.b.t. schrijfmachines uit de jaren '50-'80, o.a. IBM en Remington. -
€ 80 - € 130
kavel: 1515
Kantoorbenodigdheden
-Lot met ca. 80 folders en reclame-uitingen m.b.t. kantoorbenodigdheden uit de tweede helft vorige eeuw. Met o.a. Tieman, Xerox, Addo-X, dicteerapparaten, kopieermachines e.d.-

verkocht € 80,00
kavel: 1516
[Horeca]
-Lot met ca. 80 folders m.b.t. de horeca, o.a. ijskasten, sigarettenmachines, drankautomaten en supermarkt-inrichtingen. Meest uit de jaren '60.-
€ 60 - € 100
kavel: 1517
[Muziek] Tuney Tunes + Disco Discussions
-Tuney Tunes, ca. 55 losse nummers tussen 1945, nr. 15 en 1958, nr. 170 + twee bundelingen uit 1950 en 1952-1956 + Disco Discussies 1958 nr. 1-12, bundeling in bruin linnen + 1961-1963 in 2 bundelingen.-
€ 60 - € 100
kavel: 1518
Behangboek
-Folio behangboek Redpoint Behang, ca. 1972. Met 60 Kombinaties die over twee pagina's worden getoond, bestaand uit voorbeeldstof, daarnaast kombi-stof en 4/5 alternatieven, hier en daar met voorbeeldfoto's. Afm. per 2 pag. 30 x 90 cm. -

verkocht € 175,00