1498-1598 Varia

veiling / 17 mei 2017
kavel: 1579
[Almanakken convoluut] Nederlandsche Muzen-Almanak en Jahrbücher
-Nederlandsche Muzen-Almanak. Rotterdam of Den Haag. J. Immerzeel Jr. De jaargangen 1820, 1827, 1829 en 1831. Almanach Dramatischer Spiele. A. von Kotzenbue. Berlin of Leipzig. De jaargangen 1807, 1818, 1819, 1820, 1831, 1834. Taschenbuch der Liebe und Freunschaft gewitmet. Frankfurt. Friedrich Wilmans. De jaargangen 1808, 1809, 1824, 1828 dubbel en 1837 en 5 andere. Alle 12mo, met frontispice en een of meerdere kopergravures, sommige handgekleurd. 2 voorplatten los. Interessante collectie. Verkocht als bezichtigd.-

verkocht € 70,00
kavel: 1580
Modelboek van Garnituren voor Paarden en Rijtuigen uit de fabriek J. Buttinger Groningen
-Ca. 1850. Handelscatalogus met 72 handgetekende pagina's met garnituren voor paarden en rijtuigen. Tekeningen in Oost-Indische inkt met diverse steunkleuren. O.a. Gespen, Teugelhaken en opzethaken. Oblong, in halfleer gebonden, met vergulde titel en bandversiering.-
€ 300 - € 500
kavel: 1581
Circus Sarrasani
-Heft 1-6, meerdere drukken, jaren '30. Sarrasani. Zur Erinnerung an die 30. Wiederkehr des Gründungstages des Zirkus Sarrasani. Deel 1-5: Mit Sarrasani in Südamerika. Deel 6: Sarrasani der Mann, sein Name, sein Werk. Ernstes und Heiteres aus Sarrasanis Zauberreich. In originele halflinnen map met bindlinten. -
€ 70 - € 120
kavel: 1582
[Kippen]
-Beeton's book of Poultry and Domestic Animals. London, Ward, Lock & co, Warwick House, 1862. Rug gerest. met nieuw linnen, randen gesch., voorts goed + The Book of Poultry, L. Wright. Cassel & Company, 1885. 591 (6) pp. Gebruikt exemplaar met slijtage aan rug en randen, lossig in band + Commercial Poultry Raising, H. Armstrong Roberts, ca. 1920 + Sketch-Book of British Birds. R. Bowdler Sharpe, London, Society for promoting Christian Knowledge, 1898 - en 2 andere. -

verkocht € 170,00
kavel: 1583
[Kippen]
-Geflügelbucht von C.G. Friderich. Stuttgart, Verlag von Julius Hoffmann. 4te Auflage mit 216 farbigen Abbildungen auf 24 Tafeln und zahlreichen Holzschnitten, 1896. 404 pp. Professioneel herbonden met vernieuwde schutbladen en rug. -
€ 70 - € 120
kavel: 1584
[Kippen]
-Unser Hausgeflügel. Teil I Das Grossgeflügel 1er und 2er Band + Teil II Die Taubenrassen. Fritz Pfenningsorff, Berlin. Verlag für Sport und Naturliebhaberei. 384; 384; 728 pp. + Dr. Huperz, Die Geflügelzucht. Zweite Auflage von G. Kuhse, Neudamm, Verlag von J. Neumann, ca. 1900. 283 (5) pp. + Dürigen Geflügelzucht. Dritte Auflage Erster und Zweiter Band. Verlag Paul Parey in Berlin, 1921. 555; 552 pp. -

verkocht € 170,00
kavel: 1585
[Kippen]
-De Hoenderrassen in hunne vormen en kleuren. R. Houwink, Meppel, 1909. Deel 1-3 compleet. In orig. ill. papieren banden. Aan rug besch., voorts goed + Platen-Atlas van de meest bekende kleurvariëteiten bij hoenders. Met 87 afbeeldingen door R. Houwink Hzn. en C.S. te van Gink. Van Gorcum, Assen, 1924 + De Hoenderwerld. Geïll. handboekje voor de verzorging en verpleging der voornaamste hoenderrassen. J.H. Beekman, vijfde herziene druk. Zutphen, P. van Belkum, ca. 1900 + Geïlustreerde Pluimvee-bibliotheek onder redactie van A. Nuyens. Serie 1, 3, 4 en 5-7 van de serie, alle in linnen gebonden, uitgave ca. 1900 - en 1 andere.-

verkocht € 190,00
kavel: 1586
[Kippen]
-Geïllustreerd Handboek der Pluimveeteelt door A.C.E. Baldamus. Naar den derden druk voor Nederland bewerkt door J.H. Beekman Bzn. met 240 afbeeldingen. Eerste deel: De Hoendervogels. Zutphen. Schillemans & van Belkum, ca. 1900. xii, 416 pp. + Tweede deel: Duiven en Watervogels. Met 138 houtgravures naar teekeningen van Jean Bungartz e.a. 424 pp. Beide in orig. linnen band + Jubileum-Gedenkboek verschenen t.g.v. het 25-jarig bestaan der Dwerghoendersfokkers-Vereeniging 1916-1941 (2 uitvoeringen) - en 8 andere.-

verkocht € 130,00
kavel: 1587
[Pop-up] Anatomische atlas
-Die Muskeln. Knochen und Bänder des Normalen Menschlichen Körpers abgebildet und beschrieben von F. Nebel. Fünf Tafeln, nebst einder sechsten Tafel anatomisch behandelte antiken darstellend. Zweite Auflage. Tübingen. Verlag der H. Laupp'schen Buchhandlung, 1885. -

verkocht € 420,00
kavel: 1588
[Architectuur]
-Hochbauten mit eisernen Zelt- und Kuppeldächern. Zum Gebrauche bei deren Berechnen, Entwerfen und Veranschlagen. Dr. F. Heinzerling. Mit 6 lithopgrapischen Tafeln in gross Doppel-Folio, 2 Texttafeln und 22.5 Bogen Text mit 269 Textfiguren. Leipzig. Baumgärtner. 1889. Samengevoegd met: Atlas zu steinerne Brücken. Heinzerling. [Leipzig. Baumgärtner. 1889]. Compleet met 12 dubbel-folio platen met talloze afbeeldingen.-

verkocht € 60,00