veiling / 17 mei 2017 / 1498-1598 Varia
[1504] [1505] [1506] [1507] [1508]
kavel: 1506 verkocht € 70,00

[Handelscatalogi] Twee stuks: (1) Peck & Co, Amsterdam. No. 2 E.

Catalogus van de meest gangbare artikelen. Handelscatalogus, ca. 1935, 448 p., met talloze illustraties en een zeer uitgebreide index (vanaf p. 418), oorspronkelijk in goud bedrukt linnen, klein folio, met bijbehorend Prijzenboek, Januari 1936, 99 p., oorspronkelijk omslag, klein folio.
Zeer zeldzaam, één exemplaar in PiCarta (TU Delft, met onzekere datering 1938, zonder de prijslijst). Leverancier van alle mogelijke soorten ijzerwaren, sanitair en specialistisch gereedschap; (2) "LZA". Afbeeldingenboek no. 10. Zonder plaats, uitgever en jaar (inleiding gedateerd Amsterdam, januari 1939), VI p. inhoudsopgave gevolgd door 424 p. met talloze illustraties, oorspronkelijk geschroefd linnen met driehoekig verguld embleem "LZA" op het voorplat, folio. Zeer zeldzaam. Bedrijfsnaam niet getraceerd, de firma handelde in vele soorten ijzerwaren, zoals spijkers, hang- en sluitwerk, slotplaten, scharnieren, gereedschappen voor handwerkslieden, tuingereedschappen, boot-artikelen etc. (totaal 2 in 3 delen).