veiling / 17 mei 2017 / 1498-1598 Varia
[1513] [1514] [1515] [1516] [1517]
kavel: 1515 verkocht € 80,00

Kantoorbenodigdheden

Lot met ca. 80 folders en reclame-uitingen m.b.t. kantoorbenodigdheden uit de tweede helft vorige eeuw. Met o.a. Tieman, Xerox, Addo-X, dicteerapparaten, kopieermachines e.d.
Prachtig tijdsbeeld van de kantoorinrichting in de laat 20ste eeuw.