veiling / 17 mei 2017 / 1498-1598 Varia
[1499] [1500] [1501] [1502] [1503]
kavel: 1501 € 100 - € 200

[Handelscatalogi en handelsfolders] Verzameling van meer dan 150 items,

grotendeels bestaande uit flyers en folders voor technische apparaten (ca. 1930-1965, w.o. fraaie ontwerpen) maar ook inclusief 26 diverse, rijk geïllustreerde handelscatalogi (1909-ca. 1960).
Bevat o.a.: (1-6) Van Eyle & Ruygers' Fijnstaal- en gereedschappenhandel Rotterdam - Groningen. Catalogus No. 55A-C, 55E, 55G en 55I, 1953, oorspronkelijk uniform geniet omslag (zeer zeldzaam, niet in PiCarta); (7-9) L. Schuler A.-G. Goeppingen. Shearing Machines./ Turn-Table Feed, Crank and Drawing Presses./ Catalogue spëcial des Presses-Révolver, Presses à étirer et Presses à Emboutir. Drie catalogi (1923/ 1927 (2x), 103; 119; 120 p.); (10) Turret Machinery manufactured by Bardons & Oliver Cleveland Ohio U.S.A. (1909, 302 p., oorspronkelijk omslag met linnen rug); (11) Fa. P.J. Richter Amsterdam. De Gramofoon Gids. Maandelijks huisorgaan over gramofoons, platen, radio's, televisietoestellen en andere artikelen. Nummer 10, oktober 1953 (zeer zeldzaam, niet in PiCarta); (12 en 13) Unie-gids sanitair S754 November 1955/ Elektrotechnisch materiaal E592 April 1959. Technische Unie Heybroek-Zalander N.V. en Electrocentrum (2 handelscatalogi, 164 en 200 p.); (14) W.J. Stokvis' Kon. fabriek van metaalwerken N.V. Arnhem Catalogus 615 (zonder datum, 64 p., met los ingelegde prijslijst gedateerd 1 mei 1940).