veiling / 17 mei 2017 / 1498-1598 Varia
[1540] [1541] [1542] [1543] [1544]
kavel: 1542 € 50 - € 100

Herinnerings-Offer van honderd zangen

A.H.C. Venman. Niet in den handel. [Utrecht, 1840]. 8vo, half-linnen, geïll. platten met typografische ornamenten, gelithografeerd titelblad, VIII,200 pp., 6 litho's over de volle pagina w.o. ijsvreugd en winterkermis op de Maas te Rotterdam en de Ijzeren spoorweg van Amsterdam naar Haarlem; verder 101 vignetten bij de gedichten. Handtekening v.d. auteur onder het voorwoord. Rug met kl. beschadiging, gebruikssporen. De litho's door H.J. Backer in zeer goede staat.