veiling / 17 mei 2017 / 1498-1598 Varia
[1546] [1547] [1548] [1549] [1550]
kavel: 1548 € 70 - € 140

[Uitgeverij] Congrès International des Éditeurs Amsterdam, 1910. 4 (zeldzame) items:

(1) Souvenir de la septième session du Congres International des Éditeurs. Amsterdam, Juillet 1910. Haarlem etc., Emrik & Binger, 1910, letterdruk titel en voorwoord, 30 hélio-gegraveerde platen (1x uitslaand) en 1 groot uitslaande fotografische plaat, oorspronkelijk koordgebonden goudgeletterd omslag, oblong groot 8vo.
Tussenvliesjes met vouwen/ gekreukt en deels ontbrekend, verguldsel van vooromslag sleets. Goed exemplaar; (2 en 3) Diner à bord du Paquebot "Rotterdam" en l'honneur des Membres du Congrès International des Éditeurs. Koordgebonden menukaart van de Holland-America Line met muzikaal programma, in geïllustreerd omslag, met los daarbij het uitslaande plaatsingsoverzicht met alfabetische lijst met namen van deelnemers (11 p.), geniet omslag (beide met vlekken); (4) Volendam. Internationaal Uitgeverscongres Amsterdam. Koordgebonden menukaart voor 19 juli 1910. En met nog 1 andere: menukaart voor zondag 29 juni 1913 aangeboden door G. Bruna aan de leden van het Boekverkoopers-College "Eendracht", met 13 handtekeningen aan de binnenzijde (totaal 5 items).