veiling / 17 mei 2017 / 1900-1999 WOII
[1920] [1921] [1922] [1923] [1924]
kavel: 1922 verkocht € 75,00

Originele tekeningen WOII

7 originele karikaturale tekeningen WOII, gesigneerd J.V.G. met onderschriften als "In Berlijn wordt het rantsoen vergroot!" en "De muren hebben ooren". Alle 32 x 25 cm. + 2 originele aquarellen voor kalender 1946 m.b.t. de oorlog - en de eerste tekening in afgedrukte vorm als kalenderblad.
(totaal 9)