2000-2075 Affiches

veiling / 17 mei 2017
[2000 - 2009] [2010 - 2019] [2020 - 2031] [2032 - 2041] [2042 - 2051] [2052 - 2061] [2062 - 2071] [2072 - 2075]
kavel: 2010
[Automobilia] Austin
-Leslie Carr, ca. 1947. The Austin Motor Co, Birmingham, England, publication no 223. 76 x 51 cm.-
€ 80 - € 150
kavel: 2011
[Automobilia] Austin 2 CWT Three Way Van
-Printed in England by chromoworks, ca. 1950. 56 x 84 cm. -

verkocht € 110,00
kavel: 2012
Austin Light-twelve-six Ascot Saloon 1933
-Design Ferguson. Reproduced from the Autocar, aug. 18th 1933. 51 x 76 cm. -

verkocht € 100,00
kavel: 2013
[Automobilia] Austin
-Design VahnStraf, 1946. Publ. no. 272 E. 50 x 70 cm.-
€ 80 - € 150
kavel: 2014
Herman Moerkerk (1879-1949)
-Roomsch Katholiek nationaal Jeugd Congres. Gymnasium Laan vd Meerdervoort 57, Den Haag. Lithografie, N.V. Teuling/Grafische Kunstinrichting Am/T, ca. 1930.-
€ 80 - € 150
kavel: 2015
Herman Moerkerk (1879-1949)
-Liefdadigheidspredicatie in de parochiekerk van den H. Laurentius aan de Houttuin onder H. Missen van. Teulings, grafische kunstinrichting Amsterdam, ca. 1930. -
€ 70 - € 120
kavel: 2016
Piet Worm (1909-1996)
-Kleurenpracht. Rhododendron Tentoonstelling, Vondelpark Amsterdam, 1935. -
€ 125 - € 250
kavel: 2017
Venz / Commodore computer
-"Bij Venz elke week kans op een Comodore Computer". Reclame karton, ca. 1984. 63 x 47 cm + 'Win een Sony Kleuren t.v.". Reclame karton, ca. 1984. 63 x 47 cm.-
€ 60 - € 90
kavel: 2018
Dick Bruna (1927-2017)
-Nederland 20 + 10 C. Voor de vrienden en relaties van Uitgeverij Excellent b.v. Lithografie, ca. 1980. 54,5 x 74,5 cm. Genummerd "085" en met de hand gesigneerd door Bruna.-
€ 150 - € 250
kavel: 2019
Campagne's Woordenboeken
-Campagne's Woordenboeken. Geheel Nieuwe Bewerking, Fransch, Engelsch, Duitsch. Ontwerp Andreas Verhorst. Uitg. Teulings Grafische Kunstinrichting, Amsterdam, 1921. 68 x 100 cm.-
€ 125 - € 250